o pletení

 

Pletení vzory

Zvažte pletení vzory pro příklad obvody pletené jednoduchý vzor Šachovnice: I řad                 shodují na obrázku, tj. Pletení pletení vzorypřes tváře - Facial nad obruba                 - Purl.  Podmíněné                 Klíč k programu: Jak                 Plány vypracované okruh vzor tvořen vzory, stejně jako pletení udělal.  Série je psán od zdola nahoru.

Na pravé straně schématu podle počtu lichých řádků - to je                 tvář práce. Na levé straně obvodu podle počtu                 i série - to špatné straně práce.  Non-řadí také vyplývá, že stejná strana                 začátku série.  Nejčastěji se systém zaznamenal pouze liché řádky, označující                 přední straně vzoru.

Je to špatné straně vzoru je pletené                 výkresu nebo obruba smyčky.  Každý vzor je skupina smyček, s opakováním, který je tvořen                 tento vzor.  Počet smyček v této skupině se nazývá vztah                 vzor. V programech vzory vztah zdůraznil dvě svislé čáry                 nebo dvě šipky v dolní části.

Když pletení, že cyklus bude opakovat                 vztah.  Více                   Vzor smyčky musí být umístěny symetricky na plátně, které je, pohled                     shodně na okrajích plátna.  Pro tento záměr vzor s jedním                     straně nebo na obou stranách vztah vzoru, existují další                     smyčka. Tyto smyčky při pletení nebude opakovat, protože vztah.

Jsou                     záznam pouze jednou v řadě před nebo po vztah.   Materiál     s laskavým svolením Irina Feldman, Dashevskaya. Na základě materiálů z klubů rukodelie.com

vzor, ​​smyčka diagram, pletení