o pletení

 

Prolamované pletení vzory

Prolamované vzory jsou kombinace smyček a provyazyvaniem několik let dohromady (krajkové vzory, pletené elegantní). Více jednotné opakování provyazyvaniya několik smyček dohromady a tvoří samostatnou yo motivy.  jo, měli byste si vybrat ten správný jehla nit práci, která leží na ukazováčku levé ruky, vpravo nahoře, pohyb spoke "s ním."

Výsledný v yo provyazyvanii další úroveň držet pravý ukazováček. Prolamované pletení vzory vzorZe špatné straně yo vždy provyazyvaem jako nepříjemný smyčky.  Čtení režim části vyvyazyvaniya, zdobí jemné vzory, použití speciálních programů, které čtení není těžké, protože jsou obvykle doplněny podrobné popisy symboly použité ve schématu ikon.

Pokud si chcete přečíst všechny systémy musí mít na paměti, že pokud se po yo musí čelit smyčky, yo to směrem vpřed, pracovní nit byla na pravé straně paprsky v zadní části. Pokud se po yo by špatné vedení, yo se zepředu dozadu, tak, aby nit byla na pravé straně mluvil ve směru vpřed.

Podmíněný ikony do systému jednoduchý: forma poskytuje vhled do smyčky, plést dohromady, a místo yo yo, nebo s ohledem na tyto smyčky.  Chcete-li číst první schéma je výhodnější si podrobný popis z ikon klasické schéma. Prázdné buňky v programu nejsou důležité a jsou pro ilustraci.

Před vyvyazyvaniya kontrolní vzorek by měl prostudovat řady počítání obvodu nejen z prava do leva, ale zleva doprava. Prolamované pletení vzory krajkovéChcete-li provést open-práce vzorce Pro počítání programy jsou obvykle jen tváře seriálu, obruba řádků ve smyčce často záznam o vzoru tkaniny - obruba.  Změny vyvyazyvaniya obruba řádky jsou specifikovány samostatně, vedle počítání obvodu.

Každý přední a obruba řady začíná a končí lemování stehů. Edge Loops na obrázcích z prolamované vzory často nejsou uvedeny. Na základě materiálů, myknitting.narod.ru

Související příspěvky:
  1. Pletené šaty

delikátní, yo, yo, obvod vzor