o pletení

 

Vzorky síťované krytí

Ukázky síťované vrhů se skládají z jednoduchých kombinací otevřené smyčky doplňky. Nové smyčky jsou tvořeny pomocí nakidyvaniya nit na jehlu, yo provyazyvanie vytváří efekt průhledné, obrazy vzduchu.  Váš výběr příze je přímý vliv na vzhled krajky pletení.

Silné, elastické nitě, strukturou tkaní dělat větší úlevu, měkké příze nebo nitě, aby hromadě tvaru vzor nezřetelné. Ukázky síťované stud yovelmi jemné vlny nebo bavlněné příze pletené obvykle dost velké paprsky.  V nejjednodušší síťovou chovu je každý Kromě provádí vedle ní pokles, což je počet smyček v každé řadě zůstává nezměněn.

V dalších chovů se provádí přidávání a snížení na různých místech ze série, ale uvidíte, že si poměrně snadno, protože celkový počet smyček v řadě se nemění. Některé krásné exempláře klesá a navíc jsou prováděny v různých řadách, takže je obtížné počítat smyčku, ale vytváří nádherné vzory.  Jak to jo.

Hoď nit na jehlu tak, aby ležel ve stejném směru jako ostatní.  Po vytažení provyazyvaniya to v dalším řádku díry, ale pokud kroucené protahování, bude otvor uzavřen.  Když se smyčka před yo pletené obruba, vlákno před práce, připravený být hozen na povrch.

Pro vytvoření smyčky mezi přední yo tah dopředu, aby se vlákna obruba plést Opakování, hodit ji přes paprsky a přední Knit další st.  Vytáhněte nit dopředu, pletení obruba smyčky, hodit ji znovu a vytáhněte jehlu vpřed pro realizaci obruba smyček.  Jak provést několik let.  V vzory jsou otvory pro jejich vzdělávací potřeby, nebo více let najednou.

Více yo může být snížena v dalším řádku, proto se přidal jeden cyklus. Může být také pletené všechny yo, a v tomto případě bude doplněno několik smyček.  Vytáhněte nit zpět a hodit s ním na jehle. Pak znovu, táhněte směrem dopředu a znovu mluvil hodit, do požadovaného počtu let.

Pattern hřebeny a fanoušky.  Jedná se o starobylé skotské prolamované vzor, ​​existuje spousta variant, společným znakem je samostatné seskupení a snížení pro množství doplňků pro tvorbu vzor, připomínající otevřenou fanoušek peří, ptáci, vlny nebo shell ventily.  Staré šátek vzor varianta známý exemplář skotského pletené krajky, velmi jednoduché a symetrické.  Vzor jemné schodiště.

Hladká tkanina s jednotnou strukturu, takřka deformované, a to i přes výrazný otevřenou strukturou.  Ptačí vzor.  Kontinuální vzor elegantních dvojitých oček vytvořit vzorek s neobvyklou strukturou.  Vzor tulipánů.

Spoustu krásných motivů je možné provést pomocí smyček, které prolamované cinch trochu úleva. Na základě materiálů, blogs.mk.ru

yo, pletení, yo, krajkové, vzor