o pletení

 

Prolamované vzory

Vzory s yo, se nazývá díra kružbou. Yo přijdou vpřed a vzad.  S cílem vytvořit yo, měli byste vybrat ten správný jehlu nit práci, která leží na ukazováčku levé ruky, nahoře, zleva doprava hnutí mluvil "s ním"  (Obr. 79).

Výsledný v yo provyazyvanii další úroveň držet pravý ukazováček.  Na zadní straně yo vždy provyazyvaem jako nepříjemný smyčky.  Zvláštností yo je to, že není spojen s řadou základních smyček, takže pletené tkaniny mezi dvěma sloupy smyčky vytvořené díry.

Pokud jo, nejsou v dalším řádku provyazyvaetsya se sousední smyčku (např. ve vzorcích smyček, společně s let), to je začátek nového sloupce panty. V případě, že chcete vytvořit přidáním smyčky do úpletu bez díry, naneste inverzní yo. Pro tuto práci navazuje nit dole, hnutí "od sebe" (obr. 80).  Dalším řádku let zpět provyazyvaem a obruba stehy.

Výsledkem je zkroucené smyčky, která uzavírá otvor. Zkřížených smyčky v látce začne nový sloupec panty.  Při pletení, měli byste se ujistit, že počet přidaných smyček (let) ve vzorku se rovná počtu klesá.  Smyčka může snadno let před, po i několik osobních a obruba smyček a sudých řádků, v závislosti na struktuře vzorku.

Chcete-li získat správný obraz o prolamované vzory, a to natolik, aby yo a odečteme.  Je třeba správně dělat yo pokles zdůraznit, plastický vzor.

Pokud si pletl prolamované provedení by se měla řídit následujícími pravidly: Pokud yo provedena před odečtením by provyazyvat dvě smyčky spolu perekida způsobem, tj. první smyčku, aby se odstranily vrchní plátek na levé jehly vpravo, ne provyazyvaya, druhý úplet, a pak se vrhnout první smyčku přes druhý, dolní smyčky. S tímto poklesem, dostaneme sklon smyčky zprava doleva a vpravo od otvoru (obr.  22).

Pokud se sníží jedné smyčky (dvě smyčky dohromady provyazyvaem), a pak to jo by provyazyvat dvě smyčky podél přední části horního laloku. S tímto poklesem, dostaneme sklon smyčky zleva doprava a otvor je vytvořen v levé části je (obr. 21).

Pro splnění všech jemné vzory lepší než druhá metoda pletení obruba smyčky, ve kterém jsou smyčky horní části obličeje laloky, což usnadňuje aby bylo dosaženo požadovaného odčítání.  Prolamované vzory lze získat pomocí dvojité yo. Yo získat double, chytne správnou jehlu nit dvakrát (obr. 81).  Při pletení další řádek yo provyazyvaem, a druhý reset paprsky.

Yo uložen v pletené tkaniny vyrobené větší otvor.  Některé vzory z dvojité yo, se na přední straně působit zevnitř ne vyhodit, a první provyazyvaem yo tváří jako smyčku, a druhý jako stinné: pro obnovení poklesu ve smyčce pletení obličeje série.  V síťované vzory často vyžadují odečíst v jednom okamžiku dvě smyčky, které je svázané tři smyčky.

Všichni tři spolu mohou provyazyvat přední dolní laloky (obr. 16), perekida způsobem (obr. 23) a způsob obměny smyčky (obr. 24).  V každém případě, s ohledem na správnou radu.  Při použití různých metod odčítání a přidání smyčky (viz "pletací techniky"), mění jejich umístění, mohou získat řadu krásných, open-pracovní modely kruzhevoobraznyh, které lze použít jako samostatný nebo jako pozadí tkaninou čalounění.

Pokud si pletl prolamované vzory po stanovený počet smyček provyazyvaem přípravných obruba smyčky nebo smyčky, je uvedeno na začátku tohoto vzoru.  Složitých prolamované (obr.  82).  Pářil jednostranné. Používá se při pletení bundy, vesty, svetry, šaty. Počet smyček sedmkrát plus dvě Edge. Rekrutovat vzorku smyčku 30 a plést do systému (obr.  83)

1-St řady K2, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 přední a tak dále až do konce série;  2. řádku 1 Wrong, obruba 2 spolu, jo, 1 špatné, yo, obruba 2 společně, 1 špatné, a tak dále až do konce série;  3. řádek 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 perekidom dohromady, a tak dále až do konce série;  5. série yo a 2 společně perekidom, 5 front a tak dále až do konce série,

6. série yo, obruba 2 společně, obruba 2, obruba 2 spolu, jo, 1 špatné, atd. . až do konce série;  7. série K2, yo, 2 společně perekidom 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, a tak dále až do konce série;  9. série opakujících se vzorů z první řady.  Krajky (obr. 84).  Pářil jednostranné. Používá se při pletení bundy, svetry, šaty. Počet smyček a dvakrát dvanáct Edge.

Vzorku, které shromažďujeme, 26 smyček a pletené vzoru na obrázku (obr. 85):  1. řada 2 společně pro horní lalůčky, K2, yo, K1, yo, 5 vpředu a 2 dohromady perekidom a tak dále až do konce série;  3. řádek 2 společně pro horní lalůčky, K1, yo, 3 obličeje, yo, 4 obličeje, 2 perekidom dohromady, a tak dále až do konce série;  5. řádek 2 společně na horní lalůčky, yo, 5 front, yo, 3 obrazovky, 2 perekidom dohromady, a tak dále až do konce série,

7. řádek 2 společně horní lalůčky, 5 tvář, yo , K1, yo, K2, 2 perekidom dohromady, a tak dále až do konce série;  9. řádku 2 společně horní lalůčky, 4 tvář, yo, 3 obličeje, yo, K1, 2 společně perekidom a tak dále až do konce série;  11. řádek 2 společně horní lalůčky, 3 obličeje, yo, 5 front, yo, 2 perekidom dohromady, a tak dále až do konce série;  13. Počet opakování vzoru ze série první.  Prolamované diamanty (obr.

86).  Pářil jednostranné. Používá se pro pletení šály, bundy, mikiny, a jako dekorace. Počet smyček krát 18 plus dva na symetrii pravé a levé straně linky vztah, plus dva Edge.

Rekrutovat vzorku smyčku 24 a plést do systému (obr. 87):  1. řada na začátku K2, K2 opakujte, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 perekidom spolu, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom spolu, K1. Na konci řady 2 Face,

třetí série na začátku K2, pak opakuji: 1 vpředu, 2 společně pro horní lalůčky, Naki, společně horní lalůčky, yo, 2 společně pro řezy v Tion, yo, 5 vpředu, yo, 2 BM (perekidom, yo, 2 společně perekidom, Naki perekidom spolu na konci řady 2 Face,.

5. série na začátku K1, yo, opakujte 3 perekidom dohromady, yo, 2 místo horního laloku, yo, 2 plátky spolu přes vrchol, yo, 7 vpředu, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom společně, yo Na konci série 2 perekidom společně, K1,.

7. série Na začátku K2, opakujte, tvář, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom spolu, jo, 2 společně perekidom, 3 obrazovky, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 spolu horní laloky, yo, K1.  Na konci řady 2 Face,

9. série na začátku K2, opakujte 3 tváře, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom spolu, jo, 2 společně perekidom, 1 přední a 2 společně na vrcholu hřebíček, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2. Na konci řady 2 Face,

11. série v časných K2, pak opakujte 4 tvářemi, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom spolu, jo, 3 perekidom spolu, jo, 2 společně na horní lalůčky , yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje.  Na konci řady 2 Face;  13. Počet opakování vzoru ze série první.  Vertikální prolamované kružby (obr. 88).  Pářil jednostranné. Používá se pro pletení bundy letní fantazie, propojky.

Počet několika smyček 15 plus dva Edge.  Rekrutovat vzorku smyčky 17.  Můžete využít celou šířku vzor pro ukončení seriálu. Diagram opakovat vzor je umístěn v levé části na vertikální linii vztah (obr.

89). Část vzorku může být použit jako vzor prolamované samostatně v kombinaci s obličeje a obruba smyčky. Bod v okruhu nelze číst, jsou použity pro pohodlí:  1. řada 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2, 3 obruba, yo, K1, obruba 3, 2, společně horní lalůčky, yo, K2,

2,14,18 a 30. čtyři řady obruba, 3 obrazovky, obruba 2, 3 obličeje, 4 obruba;  5. řádek 2 obličeje, iakid 2 spolu perekidom, 3 obruba, yo, K2, obruba 3, 2  Obličeje, yo, 2 perekidom společně;  4,12,20 a 28 řadami obruba 4, 3 tváře, 3 obruba, 3 obličeje, 4 obruba;  5. řádek 2 společně na horní lalůčky, yo, K2, 3 obruba, yo, 3 tváře, 3 obruba 2 společně na horní lalůčky, yo, K2,

6,10,22 a 26 tis čtyři řady obruba, 3 obličeje, 4 obruba, 3 obličeje, 4 obruba;  7. série K2, yo, 2 společně perekidom, 3 obruba, yo, 4 tváře, 3 obruba, K2, yo, 2 perekidom společně;  8. a 24. řady obruba 4, 3 čel, 5 obruba, 3 obličeje, 4 obruba;  9. řádku 2 společně horní lalůčky, yo, K2, obruba 3, 3 obrazovky, 2 společně pro horní lalůčky, 3, obruba 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2,

11. Řádek 2 tvář, yo, 2 perekidom spolu, obruba 3, K2, 2 společně pro horní lalůčky, 3 obruba, K2, yo, 2 perekidom společně;  13. řádek 2 společně horní lalůčky, yo, K2, 3 obruba, K1, 2 společně pro horní lalůčky, 3, obruba 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2;  15. číslo K2, yo, 2 společně perekidom, 3 obruba 2 společně pro horní lalůčky, obruba, K2, yo, 2 společně perekidom,

16. a 32. řady obruba 4, 3 obličeje , špatné, 3 obličeje, 4 obruba;  17. řádek 2 společně horní lalůčky, yo, obličeje, 3 obruba, K1, yo, 3 obruba 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 l tsevye;  19. číslo K2, yo, 2 společně Pereḳ dům, 3 obruba, K2, yo, obruba 3, K2, yo, 2 společně perekidom,

21 tis několik 2 společně pro horní lalůčky, yo tvář , 3 obruba, 3 obličeje, yo, 3 obruba 2 společně na horní lalůčky, yo, 2 l tsevye;  23. číslo K2, yo, 2 společně Pereḳ dům, 3 obruba, 4 tvář, yo, obruba 3, K2, yo, 2 perekidom společně;  25. řádek 2 společně horní lalůčky, yo obličeje, 3, obruba 2 spolu perekidom, 3 tváře, 3 obruba 2 společně na horní Dales yo, K2,

27 tis několika K2, yo, 2 spolu pepekidom, 3 obruba 2 spolu perekidom, K2, obruba 3, K2, yo, 2 vmes perekidom;  29. řádek 2 společně horní lalůčky, yo, K2, 3, obruba 2 spolu perekidom, 1 vpředu, 3 obruba 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2;  31-druhé řady K2, yo, 2 společně perekidom, 3 obruba 2 spolu perekidom, 3 obruba;  33. série opakující z 1. série.  Razítkem prolamované (obr.

90).  Pářil jednostranné. Používá se při pletení bundy, šaty, svetry a jako dekorace.  Počet smyček časy 20 plus dvě Edge.

Rekrutovat vzorku smyčku 22 a plést do systému (obr. 91):  1. řada 1 Špatný, yo, 3 obrazovky, 2 společně perekidom, 8 obruba 2 společně na horní lalůčky, 3 obličeje, yo, 1 špatné;  3. řada 1 Špatný, K1, yo, 3 obličeje, 2 společně perekidom, 6 obruba 2 společně na horní lalůčky, 3 obličeje, yo, K1, 1 špatné,

5. Řádek 1 Wrong, K2, yo, 3 obrazovky, 2 společně perekidom, 4, obruba 2 společně pro horní lalůčky, 3 obličeje, yo, K2, 1 špatné;  7. řádek 1 Špatný, 3 obličeje, yo, 3 obrazovky, 2 společně perekidom, 2 obruba 2 společně na horní lalůčky, 3 obličeje, yo, 3 obličeje, 1 špatné;  9. řádku 1 Špatný, 4 tvář, yo, 3 obrazovky, 2 perekidom spolu, dva spolu na horní lalůčky, 3 obličeje, yo, 4 obličeje, 1 špatné,

11 th několik opakování vzoru 1 série.  Medvědí tlapa (obr. 92).  Pářil jednostranné. Používá se pro pletení svetry, bundy a šaty. Počet smyček krát 25 plus dvě Edge. Rekrutovat vzorku smyčky a 27 pro pletené systém (obr.

93):  1. řada 1 Špatný, K1, yo, K1 čtyřikrát a 4 obruba, pak K1, yo, K1, 1 špatné;  2. řada 1 vpředu, 2 obruba, yo, čtyřikrát špatně a 4 obličeje, pak špatný, jo, obruba 2, K1,

Třetí řada 1 Špatný, 3 obličeje, yo, 2 společně perekidom, 3 obruba 2 spolu perekidom, 3 obruba, 1 přední, 3 obruba 2 společně pro horní lalůčky, 3, obruba 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, 1 špatné;  4. řádek 1 přední, 4 obruba, yo, čtyřikrát špatně a 3 obličeje, pak špatný, yo, 4 obruba, K1,

5. řádek 1 Špatný, 5 front, yo, 2 společně perekidom, 2 obruba 2 spolu perekidom, 2 obruba, K1, 2, obruba 2 společně pro horní lalůčky, 2 obruba 2 společně na horní lalůčky, yo, 5 vpředu, 1 špatné;  6. řádek 1 vpředu, 6 obruba, yo, čtyřikrát špatně a K2, pak špatný, jo, 6 obruba, K1,

7. Řádek 1: 7 Přední špatné, 2 perekidom společně, Špatné jeden, dva, spolu perekidom 1 Špatný, 1 vpředu, 1 špatné, 2 společně pro horní lalůčky, 1 špatné, 2 společně pro horní laloky, 7 obličeje, 1 špatné;  8. řádek 1 přední, 8 obruba, opakujte třikrát: 1 vpředu, 1 špatné, pak K1, 8 obruba, K1;  9. série opakujících se vzorů z první řady.  Mosaic (obr.  94).

Vázací jednostranný. Používá se pro svetry, šaty, saka, a jako dekorace. Počet smyček a více z dvanácti 2 smyčky na pravé straně a 11 vlevo od linie vztah, plus dva Edge.  Tento vzor šířka (25 smyček) lze použít i pro úpravy vertikální proužek.

Vzorku, které shromažďujeme, 27 smyček a plést do systému (obr. 95):  1. řada na počátku K2, opakujte, K2, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, 2 společně perekidom, 5 obličeje, atd. Na konci řady 2 Face, 2 společně na horní lalůčky , yo, K1, yo, 2 společně perekidom, 4 tvář,

třetí série na začátku K2, pak opakuji: 1 vpředu, 2 pro horní laloky dohromady, jo, 3 obličeje, yo, 2 společně perekidom 4 obličeje, atd. Na konci řady 1 vpředu, 2 pro horní laloky dohromady, jo, 3 obličeje, yo, 2 společně perekidom, 3 obličeje;  5. série na začátku K2, opakujte 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1 3 spolu perekidom, K1, yo, 2 společně perekidom, 3 obličeje, atd. Na konci řady 2 společně pro horní lalůčky , yo, K1, 3 společně perekidom, K1, yo, 2 perekidom společně, K2,

7. série na začátku K1, 2 společně pro horní lalůčky, opakujte, yo, 2 společně na vrcholu hřebíček, yo, K1, yo, 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom společně, K1 2 společně na horní lalůčky, atd. Na konci řady let a 2 dohromady horní lalůčky, yo, yo K1, 2 společně perekidom, yo, 2 perekidom spolu, K1;  9. řadě na začátku 2 společně pro horní lalůčky jo, opakujte 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 perekidom spolu, jo, atd. Na konci řady 2, společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 společně perekidom, nakschid 2 spolu perekidom,

11. série v časných K1, jo, pak opakovat 2 perekidom spolu, jo, 2 společně perekidom 1 vpředu a 2 dohromady horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, atd. Na konci série 2 perekidom spolu, jo, 2 perekidom společně, K1 2 společně na horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1;  13. řádek na začátku K2, opakujte, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 perekidom spolu, jo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obrazovky, atd. Na konci řady let a 2 společně perekidom, yo, 3 perekidom spolu, jo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K2,

15. série v časných K2, pak opakuji: K1, yo, 5 front, yo, 4, a tak čelit d. Na konci řady K1, yo, 5 front, yo, 3 obličeje;  17. série v časných K2, pak opakuji: K2, yo, 2 perekidom společně, 1 přední a 2 dohromady horní lalůčky, yo, 5 obličeje atd.  Na konci řady K2, yo, 2 perekidom společně, 1 přední a 2 dohromady horní lalůčky, yo, 4 tvář,

19. série v časných K2, opakujte 3 tváře, yo, 3 společně perekidom , yo, 6 obličeje, atd. Na konci řady 3 obličeje, yo, 3 perekidom spolu, jo, 5 obličeje;  21-tý počet opakování vzoru z 1. série.  Prolamované medailon (obr. 96).  Pářil jednostranné.  Používá se pro pletení Fancy bundy, mikiny, bundy.  Počet smyček doby dvanácti let, plus 10 vlevo a vpravo od sedmi řad vztah, plus dva Edge.

Rekrutovat vzorku smyčku 31 a plést do systému (obr. 97). Prolamované vzory šatyv tomto vzoru pleteniny 3 smyček se smyčkou permutace.  1. řada na začátku 3 obličeje, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, opakujte, 2 společně perekidom yo, K2, 3 s obměna smyčky (obr.

24), K2, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, atd. Na konci série 2 perekidom spolu, jo, K2, 3 s obměna smyčky, K2, yo, 2 tvář;  Třetí série na začátku K2, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, pak opakovat, jo, 2 perekidom spolu, jo, K1, 3 s obměna smyčky, K1, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obrazovky, atd. Na konci řady yo, 2 perekidom spolu, jo, K1, 3 s obměna smyčky, K1, yo, 3 obličeje,

5. série na začátku K1, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 4 tvář, pak opakuji: K1, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 s obměna smyčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 4, obličeje, atd. Na konci řady 1 vpředu, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 s obměna smyčky, yo, 4 tvář;  7. série na začátku K2, yo, K2, 3 po obměnu, K1, pak opakuji: K1, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, 2 perekidom spolu, jo, K2 3 s obměna vedení, K1, atd. Na konci řady K1, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, 2 společně perekidom, 3 obličeje,

9. v sérii začátek K1, yo, 2 perekidom spolu, jo, K1, 3 s obměna smyčky, K1, opakujte, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 perekidom spolu, jo, K1, 3 po obměnu, K1, atd. Na konci řady let a 2 dohromady horní lalůčky, yo, 3 obličeje, yo, 2 perekidom spolu, K2;  11. série v časných K2, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 po obměnu, yo, opakujte 2 společně pro horní lalůčky, yo, 5 front, yo, 2 perekidom spolu, jo, 3 po permutace, yo atd. Na konci řady 2 společně pro horní lalůčky, yo, 5 front, yo, 2 perekidom společně, K1,

13. série opakující ze série první.  Listy aktuálních informací (obr. 98).  Pro daný pás ukončení náboru 33 smyček a pletené přes celou šířku systému (obr. 99), a to včetně krok-line vztah:  1. série 3 obličeje, 2 obruba, K1, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, K1, yo, K2, 2 společně perekidom, 5 vpředu a 2 dohromady horní lalůčky, K2, yo, 2 společně pro horní lalůčky, yo, 2 společně pro horní lalůčky, 2 obruba, 3 obličeje;

yo, šaty, yo, kružby, v systému