o pletení

 

Pletení vzory

Ruční pletení - starých lidových řemesel. Muzea na celém světě vedle staré nástroje mohou vidět první nůžky, hřebeny skvělé, že poškrábaný jejich vlna, vřetena, kolovraty, a samozřejmě, pletací jehlice, háčkování - dřeva, kostí a později z kovu. Mohlo by se zdát. Co tyto nemudreny zařízení a moderní vysoce výkonné stroje, automatické výrobní linky?

Ale to těsně po staletí a tisíciletí spojené jemné nekonečných lidské práce, touha, aby oblečení bylo silné, teplé, pohodlné a snadné. A přesto - krásné.  To je tak typickou pro lidi, touha po kráse, tvořivosti a je staré řemeslné umění. A umění se rodí člověk, bude s ním žít věčně.

S rostoucí prosperity a růstu kulturních a sociálních potřeb dnešních lidí a každý chce, aby jeho oblečení, odpovídající celé současné módy, nicméně, byl ryze osobní, to je, uspokojit své chuti, reagoval na jeho představy o kráse, nesoucí jedinečný otisk své osobnosti. A tady přichází na pomoc manuální pletené.

Ale lidé nemají plést, jen aby se potřebné, krásná, snad unikátní věc. Samotný proces práce je příjemná, dává možnost vyjádřit se v umění, vidět známé a každodenní krásy a harmonie.

Široký rozsah barev, různých kombinací tónů a textury jedné či druhé o vlákna, nevyčerpatelná okrasné řešení, návrhy a vzory, a konečně různé způsoby pletení - to vše umožňuje plně uplatnit svou fantazii, vkus, dovedností.  Stručně řečeno, doporučujeme - Start pro pletení. Hodně štěstí!

Nabízíme - Seba spektra Tisk Profesionální digitální tisk pro vaši bezpečnost. Internet magzin Na základě materiálů, www.rukodelie.net

Související příspěvky:
  1. pletený kabát
  2. úpletu
  3. jemný, botičky

ruční pletení, pletací jehlici, pletení