o pletení

 

Výběr vzorů týkajících se pletení

Tato část obsahuje výběr vzorů souvisejících paprsky.Ale dříve, než začnete plést vzor, ​​pokud začnete needlewoman, podívejte se stejně jako při pletení zpravidla používají pro výzdobu pletení dna produkt, lišty spojovací materiál, rukávy, výstřih trim. Žvýkačky může také působit jako hlavní vzor v pletených výrobků.

Plnicí pera jsou jednoduché, sestávající pouze z obličeje a obruba smyček a složité prvky s krajkou pletení nebo "vyplivnout". To je nejjednodušší design v provedení. Jsou postaveny na kombinaci obličeje a obruba sv. Někdy je doplněna uzavřeným yo, protáhlé smyčky, "knoflíky", atd. Základě těchto vzorů jsou prolamované, které byly získány prostřednictvím otevřené yo.

Yo, zpravidla by se "na vlastní pěst", a obruba řadě provyazyvayut viskózní závit na zadní straně. Výběr vzorů spojené spoked yovzory na základě křížem krážem smyčky - ". Spit" Pletení "copánků" Jedním z nejčastěji používaných metod pro pletení v současné módy. Látkové jakékoliv příze, z kosy, ukáže se velmi jasně.

Když pletení "copánků" zvýšenou spotřebu příze, takže byste měli vždy brát v úvahu tuto funkci, a trvat více příze, pokud se chystáte do tie produktu "copy". Vzory "copy", se používá jako dokončovací produkty a provést základní tkaniny.     V jednom výrobku lze použít několik typů "copánků" v kombinaci s jinými vzory, například prolamované vzorem.

Sebe "plivnout", se může skládat z různého počtu smyček a provyazyvatsya nejen přední st. "Spit" 2 smyčky mohou být provedeny v přední straně a na špatné straně výrobku. "Plivnout", skládající se z více než dvou smyček se obvykle provádí pouze na přední straně. Pokud se "Prýmky" účastnil a přední a obruba smyčky, pak změna místa s podmínkou, že tvář horní plochy ležící smyčky.

Pokud je "Spit" 1x1, můžete tak učinit bez dalších paprsků.     Pokud se "Spit" je pletené z většího počtu smyček, to by vyžadovalo další ruku, a sofistikovanější "Braid" - dvě další jehly, což může být velmi krátká, ale tloušťka x musí odpovídat hlavní paprsky. V kombinaci vzorů. Jsou směsí několika druhů pletení: ". Plivat" prolamované, tvář smyčky, obruba,

Jen ruční pletení umožňuje použití těchto kombinací. Oni jsou nejvíce obtížné implementovat tak, aby se sledovat každé techniky pletení.     Produkty vyrobené v kombinaci s modely získané krásné a elegantní. Jsou snadno stylu, stejně jako veškerou pozornost klesne na obrázku pletení. Na základě materiálů z www.club-rukodelie.com

háčkované, yo, pletení, delikátní, yo, vzor