o pletení

 

Háčkování vzory

Vzory háčkování schéma

okouzlující objem vzor, ​​tvoří hrozen, z háčku, který je ideální pro pletení šály, šály, šátky. Objemový bobule provyazyvayutsya nádherné sloupy, které jsou spojeny spoustu SC. PDlya pletení tohoto vzoru je vhodná vlněná příze s přidáním tenké mohair (100gr/500m), vybrat barvu podobnou hroznů bardovy, fialové, v tom smyslu realismu.

Příjezd pletení šály: Zadejte řetězec 7 teplot. smyčka a zavřel ho do kruhu. Knit tři teploty. smyčky vzestup a začít plést v systému sloupce yo oddělených arochkami z 2 vozd.petel. Opět udělat tři vozd.petli obnovy a kravatu arochki dvou skupin tři sloupce s yo oddělena arochkoy z 2 teploty. závěsy. Dále jsou okraje vždy Knit dvě skupiny tří sloupců.

Vzory pletení háčkováníV rámci programu, do prvních dvou vztah vzor. Rapport provyazyvaetsya vzor v 5 řádků. Po dokončení extrémní skupiny barů, kravatu řetěz 6 teploty. smyček, pak Knit svěží styl předchozí série arochki 9 teploty. závěsy.

To, co yo * Enter háček arochku chytit pracovní vlákno a vytáhněte první smyčku, opakovat od * 5 krát, pak uchopit přízi a pletené všechny první protáhlé smyčky na háčku a yo dva smyčku, pak upleteme zbývající 2 smyčky na háčku. Po dokončení velkolepé sloupec, kravata arochku z 6 teploty smyček, pak 8 SC nad tyčí z předchozí řady. Knit sloupce w / n, opakovat od začátku do konce.

2. série: skupina sloupců, * arochka ze dne 7. teploty. smyčky z předchozí série arochki 6 smyček remízy dvouúrovňové sloupové, 3 teploty. smyčky a druhý sloupec svěží podle těchto arochki. Pak svázat řetězec 7 teplot. smyčky a jeden krok zpět od okraje smyčky 6 sloupy W / O, opakovat od * do konce.

Třetí série: skupina sloupců, * arochka z 8 teploty. smyčky, první sloupec svěží arochki na 7 oček, 3 teploty. smyčky, druhý sloupec svěží arochki ze 3 smyček, třetí sloupec svěží arochki na 7 oček, řetěz 8 teploty. smyčka, 4 SC, opakovat od * do konce. 4. řádek: skupina sloupců, * arochka z 8 vozd.petel, první sloupec svěží arochki na 8-očka, 3 teploty. smyčky, druhý sloupec svěží arochki ze 3 smyček, třetí sloupec svěží podle těchto arochki ze 3 smyček a čtvrtém sloupci svěží arochki z 8 smyček řetězu 8 smyček, 2 KS , opakovat od * do konce.

vzor háčkované yo5. řádek: skupina sloupců, * arochka na 9-teplotní cykly, pak Knit 10 SC v nádherné sloupy z předchozí řady, nesoucí sloupce přes svěží styl a dva pod arochki ze 3 teplot. smyčka, opakování od * do konce. Knit, opakování vzor od 1. do 5. řady na požadovanou velikost šály, se domnívá, že při každém opakování přidá vztah na šířku. Hotové šál mokré a suché, mírně natažené vodorovně. Na základě materiálů, domihobby.ru

yo, schéma pletení, háčkování, yo, háček schéma