o pletení

 

Krásný vzor prolamované

krásné prolamované vzor háčkováníkrásné prolamované vzor z časopisu pletení háčkování háčkované šátky, šály, šátek, a možná to bude inspirovat pletení na krásné šaty nebo letní šaty. Tento model se liší od neobvyklý způsob provyazyvaniya pod oblouky sc, které tvoří trojrozměrný hřebeny. Chcete-li získat jasný vzor tenká vlákna vhodná Mercerized bavlny s lehkým leskem.

Začněte pletení se sadou řetězů vzdušných smyček za to, že vztah vzor v šířce tvoří 12 smyček. Na vrcholu vztah vzoru se skládá ze dvou řádků. Tak, získání řetěz na požadovanou délku plést první řadě: * arochka 12 vozd.petel, do st.b / N v první smyčce a přivázal ji arochki 16. století. b / n, které tvoří podstatnou část role, pak pletené arochku z 13 vozd.petel a upevnit její umění W / O po 12 smyček počátečního řetězce, opakování od * do konce řetězce.

V druhé řadě válců, aby stud obdržel program. Po druhé sérii, jděte na horní část tyče spojující prolamované korálek a pokračovat v pletení vzoru s opakování 1. řady. Na základě materiálů, domihobby.rukrásný vzor prolamované háčkování

prolamované, háčkování, háčkování, pletení