o pletení

 

Hromadné květiny háčkování

WORKSHOP háčkovaných květin s krásnými kudrnatými okvětní lístky jsou na stejném principu pletení. Různé vzory provyazyvaniya okvětních lístků v důsledku dělat svým vlastním způsobem krásná květina. Schéma pletení začíná základě barevných dat vyvyazyvaniya květů a všechny přibližně stejné.

Vezměte v úvahu například květina s jemnými lístky: Na začátku pletení květ řetěz z 6 vzduchu smyčky, a zavřel ho do kruhu připojení kolony. Hromadné Květiny háčkuPak v kruhu pletené háčkování květinový vzor na 16 nebo 18 sloupců s yo.     Pak se začnou plést páteř květiny v kruhu střídavě řetězce letecké smyček a barů s yo.

První, vytočit požadovaný počet smyček vzestupu, což odpovídá výšce sloupce provyazyvaemyh yo. A * Knit smyčky vzduchu řetězce na systém a styl Knit požadovaný počet yo zavedením hákem přes smyčku z předchozí řady, opakujte z *. Takže podle květin je připravena začít své vyvyazyvat okvětní lístky: 1. číslo položky w / o vázání řetězu a po tom velkém stylu jo.

Další, pak práce a svázaný v rámci programu lístek 2. a 3. vedle sem a tam. Po skončení třetí řady fix lístek pletená připojení sloupci na další úroveň počátečního kroužku, aby se oko není ježily. Další Knit 4. řádek a 5. finále, dekorativní železniční, leteckou a střídající vazební smyčce.

Kompletní dekorační potrubí v místě příští řetězce, na špatné straně spojovací sloupy, jděte na vrcholu řetězce a začít vyvyazyvat další lístek.     Tak plést všechny lístky na zvoleném režimu. Pokud skončíte poslední řady plátků obložení na horní části, jděte na začátek příštího řetězce připojení provyazyvaya sloupců zadáním háček V zadní poloviny smyčkou z vnitřní strany. Na základě materiálů, www.liveinternet.ru

Schéma květina pletení, háček, jemné, yo