o pletení

 

Báječný svět háčkování

Na různých druhů smyček, které zase jsou odvozeny ze tří hlavních typů:  vzduchu smyčky  Sloupec bez yo a sloupec s yo . Takže se projíždí smyčky, knoflíky a další varianty, které kombinují prvky vést k  háčkování vzory.  Aby však bylo možné zvládnout techniky pletení, stejně jako u smyček, v zásadě stačí se naučit, jak provádět základní vzory. Různé  jsou v průměru pět až sedm z těchto vzorů.

Vy pravděpodobně budou moci naučit se jich, jestli si můžete přečíst a pochopit systém.  Diagramy ukazují, jak plést třeba udělat, co by se smyčka, av jakém pořadí se objeví. V některých případech, vzory háčkování se bez těchto systémů.  Například, to je možné v případě, že číslo je jen jedna verze tohoto sloupce, a není třeba zobrazovat jejich různé kombinace.

Mezi nejčastější vzory háčkování háček je určitý prvek celkové struktury, které mohou být později replikována tolikrát, kolikrát je analogie. Tato série je část  vztah, a  ukazují, jak vytvořit vztah.  Jakýkoli vztah obsahuje určitý počet smyček řetězu, který se nazývá násobnost.

Na diagram, pokud je to nezbytné, uvedou mnohosti vztah, stejně jako počet smyček vzduchu, který v kombinaci se sloupy a vytvořit vzory háčkování kříž.  Když rozvíjet své schopnosti a zvolit složitější vzory, se doporučuje zastavit na ty z nich, kromě případů, kdy jsou systémy i pár fotek z pletených v rámci tohoto režimu vztah.

To vám umožní vybrat přesně vzory pletení kříže, který bude pro vás zajímavé a užitečné v budoucnu.  Nejvíce často, popis struktury je následující.  Poprvé popsána v první řadě, pak druhý a tak dále.  Tento postup se odráží v diagramech sekvenci datových řádků pletení.

Všechny série začíná s jedním z smyček:  zvedání nebo otáčení.  Jak už jsme řekli, systém se obvykle zobrazují pouze vztah, který je omezen hvězdičkami. To je reprodukovat vztah je potřeba zopakovat, že v rámci tohoto režimu, který leží mezi hvězdami.  Pokud potřebujete k dokončení série, pak tato část systému je aplikován, která se nachází za hvězdičku, která popisuje vztah.

Klíčové modely umožňují svetry. V závislosti na háku vydávají různé vzory pro krátký a dlouhý háček. Pro krátký hák nejpopulárnější vzory  hustý vzor  Šachovnice 3 * 3,  dlouhé smyčky,  dvoubarevný vzor (jednoduchý šachovnice) a další.  Naučte se tyto vzory vás zavede do nádherného světa háčkování. Na základě materiálů z Lady-lady.ru

vzory pletení, háčkování, háčkování, pletení