o pletení

 

Schémata pletení pro děti

Móda se neustále mění, nám nabízí stále více a více možností pro oblečení a výstavby bytů. Ale bez ohledu na to, kolik času šel, bez ohledu na století pokročilé, jedna věc se nemění: zařízený našeho domu, si myslí, že není jen o tom, jak nejlépe uspořádat nábytek a jiné vybavení domácnosti, snaží se zdobí interiér příjemnou maličkostí.

Zatím, arabských a asijských zemí, mezi písek a slunce, ženy pokračovaly v tkaní a pletení. Po celé dny tráví na řemesla, ale jakmile práce je dokončena, exkluzivní článek nebo zůstat doma, nebo zaparkovali své muže na nejbližší obchod s dárkovým zbožím. Tam zpravidla turistů praskají jim neuvěřitelnou rychlostí je to tak pěkné přivézt z cest šátky, pokrývky a deky ručně!

Manuální pletené je jedním z nejstarších a nejprestižnějších forem vyšívání. V dávných dobách, pouze muži byli vázání ženy řemeslo nejsou povoleny. Ale během staletí změnil: člověk začal uvědomovat sebe jako jediný ochránce rodiny a získala statut domácnosti ženy. To je od této doby začíná éra vyšívání.

Dospělé ženy učili řemeslo dcer, která poté, co si vzal a podal jeho schopnosti dívek.  Při práci na výrobku, každá milenka se snažil vytvořit něco vlastního, jedinečného. Pokud je nevěsta, připravují se věna, mohl dělat s rukama a užitečné zároveň originální věc v dalším domě, bude nevěsta jistě skončila dohazování, a pak svatba.  Dnes, umělecká řemesla jsou stále žádané.

S příchodem módy vůbec jednoduché, ale geniální, mnozí návrháři a módní návrháři vytvářet sbírky stále více využívají vyšívání a drahé látky v kombinaci s pletením.  S háčky a jehlice lze vlastníma rukama celou řadu věcí pro domácnost. Unrecognizably proměnit interiér útulný přikrývky a polštáře, vzduchových clon, barevné panely, elegantní ubrousky a ubrusy, podložky na WC a vanou, teplá voda láhve konvice.

Tyto produkty mohou být spojeny se všemi stejné jehly a háčky, stejně jako jiné zábavné Gizmos, příjemné na pohled a zlepšit náladu.  Například, děti potěší dárek v plyšová hračka vyrobená z chlupaté různobarevné příze.  Každá žena se rozhodne pro sebe to, co háčkování nebo paprsky. A ještě háček více vhodné pro výrobu přikrývek ručníky a povlaky na polštáře, klobouky a šátky.

Paprsky pohodlné pletené věci, jako svetry, šaty, šály.  Mnoho švadleny vytvořit originální výrobky používají dva nebo dokonce tři druhy pletení.  Například, pokud je teplý svetr, ručně pletené z měkké barevné vlny olivové, přidejte malý bílý květ, z háku, si velmi dobrá kombinace.  Existuje mnoho technik a typů pletení smyček.

Pokud jste zvládli je na našich webových stránkách se naučíte vytvářet s jejich rukama na opravdu unikátní věci, v prostředí, které se jeví jasnější než osobnost svého vzhledu a váš domov. Na základě materiálů, www.zoluhka.ru

Související příspěvky:
  1. systém pletení schématu

    háčkované šaty, háček, pletací jehlici, pletení