o pletení

 

C kde začít pletení?

C, kde začít pletení?  Před zahájením prací jemných vláken vytáhnout požadovaný počet dodatků a umyjte. Když se produktů, které lze použít jakýkoliv systém ve zjednodušené podobě. Nejprve musíte vybrat obrázek pro závity k dispozici.   Pak se velikost vzorku 15x15 cm kravatu řetězce smyček a vzduch z ní vyvyazat schéma tak, aby se řetěz nebude smluvně ji.

Tento řetězec je možné plést s tlustším hák nebo pletené první perokresba na něj se pak více vzduchu smyček.   Neměl by sevřít obraz a okraje sloupce. C, kde začít pletení? PleteníEdge sloupcích jsou řetězci letecké smyček na výšku obrazu na začátku řady a sloupce odpovídající výška obrázku na konci série (řetěz a sloupec na obrázku není součástí dodávky.)

Připraveno natáhnout vzorek tvoří čtverec a připevnit k podložce k žehlení. Otparte vzorek několikrát přes vlhký hadřík.   Ve stejné bez ohledu na to, jaký druh vazby nedávejte železný hák, ale jen lehce dotknout se ho na vlhký hadr. Produkty mohou začít plést z horní a dolní části. Máte-li plést paprsky níže, poté nezačínejte s lemováním.   Potrubí se vypočítávají a provádí po montáži všech dílů.

Pokud je výrobek vhodný SC nebo sloupce s yo, se počítá do sloupců a řádků.   Je-li číslo se skládá ze dvou nebo více sloupců, pak produkt je vypočtena ve schématech šířky údajů v řadách, údaje o výšce. Vzhledem k tomu, kresby, provedený háček, poměrně velká, je pohodlnější pro výpočet produkt použitím vzorku vzor.

Při výpočtu výrobku pro děti s velkým vzorem není doporučeno rozdělit na okraje plátna po více než dvou částí.   Hotové díly je nutné natáhnout vzor a otparit, pak šít a kravatu. Na základě materiálů, nitkami.ru

yo, yo, schéma, jehly, pletení