o pletení

 

Pro malé pletené velmi pěkné

Jak jsem slíbil, jsem se nabízí výběr z pletené čepice pro děti. Pro malé pletené velmi pěkné. Pro malé pletací jehla je velmi pěknéPrvní věc, která přijde na mysl - můžete rychle uvázat model, a to vždy potěší. I když jsem rád plést, ale začínal jako výsledek blíže k plést lépe. Asi tak za sebe plést velmi zřídka, a vzhled jeho dcery vázán pouze jedno rameno. Malý kryt může zachytit NAP kravatu pro dítě, dobře, nebo 2 spánku.

Koneckonců, malá, na rozdíl od 3-5 vchod, a spát mnohem více, a tím, kolik máte času dost kravatu. Věřte mi - vím, proběhla:) Ale až šest měsíců, není pletení, stále tvrdě a potřeby pletené věci, nebyl, protože existuje mnoho vázána na narození dcery.  Ale první pletené čepice je, když moje dcera a my jsme měli asi šest měsíců. Tak, výběr z pletené čepice pro děti do 3 let. Velmi jednoduché a elegantní souprava kapek.

Baby 1 měsíce. až na 3-4 roky. Sada připojení jednoduchých normální St st.  POPIS Velmi pěkná pletená čepice s třásněmi pom-ze dvou kapek. Dítě jako pom-třásněmi a jeho měkkost, protože je spojena z alpaky a maminka nemůže přežít - v čepici, je vše zavřené a uši a krk.

To prase klobouk vaše dítě bude šťastný. Ona háčkované z malé knoflíky a prasečí rypák plné polstrování. Popis háčkování kit pro dítě: svetr, kalhoty, a pinetki.P Velmi pěkný, teplý a zároveň snadno plést kit. Hlavní věc vyzvednout dobré příze, takže dítě je pohodlné a komfortní.  Popis pletené Popis Pletené Elf Dětské paprsky.

V roce 1940 a 50. "Elf" byla na vrcholu módy pro děti.  V této verzi z roku 1944 byla pletení obdélník, přeložte na polovinu a sešity, pak se přidal pásku podél spodního okraje, bezpečné upevnění na čepici, hlavy dítěte. Vyberte měkké příze pro tento model je vhodný pro tzv. příze ponožky.  Popis modelu v klobouku děti, popis, který osloví mnoho, ale v popisu není zde na místě a pařížské, našel jsem tento popis. Na základě materiálů, spicami.ru

botičky, pletací jehlici, pletení, tkaní, pletení