o pletení

 

Pletení poluverov pro děti s popisem

Pletení pro děti s popisem. . Volný okruh propojky Pokud jste ho ještě neviděli, doporučuji přečíst první část, a tento záznam pokračuje v této kompilaci bez tabulek a popisů pleteného zboží. Bundy - praktické oblečení, nosit je můžete nejen v zimě, ale chladný podzim.

Co je to za svetr pletený - vaše volba, ale obvykle se plést puloverchiki dostatečně lehký, že dítě se nepotí, ale jak víme - dětí, zejména chlapců, rádi rozpustilost. Pletací poluverov pro děti s popisem programuTak snad začnu. 1. Ideální: sportovní svetr s límečkem pólo a luxusní vlasy dolů, otáčení na reliéfu vzor. Tento model je vaše dítě lze nosit jako košile nebo košile.  Žádné další podrobnosti.

Zvláštní chuť udělat dvě velká tlačítka. Aplikace je okruh vzor, ​​vzor, ​​a podrobný popis. 2. Svetr pro chlapce 6-10 roky se vzorem diamantů. 3. Pletení svetru s lebkou na trochu neklidné. Děti milují tyto věci, ale co se týče dospělých, není to opravdu pěkné.

Ale v případě, že dítě má rád, proč se připojit? 4. Svetr z patent vzor. Podrobný popis a diagramy v aplikaci, která si můžete stáhnout zdarma v dolní části záznamu. 5. Na závěr procesu revize model: svetr s letadlem.

Doufám, že se vám to líbilo této recenzi. Na základě materiálů, vyazhesh.ru

schéma, vzor, ​​pletení