o pletení

 

Pletení pro děti program

Průběh: Naberaem 79 smyček. Za prvé, pletené 4 řádky z pryže. Aby se v tom, co následuje, se nám podařilo navázat na čepici ryushu, pletené před několika obruba smyček. Nyní přejděte do britské kapely a upleteme 40 řad.

Rozdělit na 3 části, závěsy, a plést zadní části krytu, stejně jako pata v ponožce. Pletenina řetěz 60 smyček vzduchu, neruším vlákno vázání dolní okraj klobouku a pletené více vzduchu 60 smyček.  Otočně pletení a pletené 1 řádek SC. Máme svázané spodní klobouky a vazby současně čas spojený.

Teď, nit v kontrastní barvě pletené ryushu na přední a zadní krytky, jako na fotografii.  Ryusha: * v první smyčce SC, přeskočte další ulice, ve třetím sloupci se smyčka 4 yo, přeskočte čtvrtý.  Potom opakujte postup od *. Britské Gum: počet smyček musí být dělitelný 2 1 smyčka symetrie. 1. řádek: K1, 1 yo, neodstraňujte 1. provyazyvaya, na pravé straně jehly. opakuje od začátku série.

2 a všechny následující řádky: Před každým obruba yo to, nestřílejte stinné provyazyvaya, smyčka se yo považována za jednu smyčku a kravatu před přední stěnou. Na základě materiálů, www.knit4baby.ru

Související příspěvky:
  1. čepice, pletená čepice
  2. Módní Pletací

smyčky, yo, yo, jehly, pletení