o pletení

 

Pletení pro děti pletené dárková sada

První místo položí se, snad, první věc, kterou potřebujete pro novorozence a dítě. A to, samozřejmě, bude pletené dárková sada k vypouštění velryby. Podívejme se, co to je a co tam je a co to je, ve skutečnosti, související. Začnu s prezentací koberec. To je tak velký kus pleteniny, lemované háčkování a velikosti 100 * 100 cm.

I když, upřímně řečeno, trochu Pobol. Dříve, než vnoučata, jsem tak nějak byl lhostejný k koberec. Ne, oni mě měli rádi, ale představte si, že to musí nějak vymazat ... Opravdu, v minulém století, tam byl žádný speciální prášky, a čím více likvidních prostředků k péči o vlněné výrobky.

pletení pro Baby dárková sada pro háčkování pletenéA když se narodil první vnouče, rozhodl jsem se svázat ho do malého pledik, jen aby byl propuštěn. Ale ukázalo se, ... ale ukázalo se, že to je prostě nenahraditelná věc v šatníku baby! V pletené kostkované zabalit docela pohodlně malý, když jdete na procházku. A pleny dává velmi jemné, ale zároveň husté.

Plaid fleece Deky použity jako ve stejném kočárku či postýlky. Mohou pokrýt vaše dítě při cestování v autě ... Mohu říci, o jeho dvě vnoučata nyní, nejsou to v žádném souhlas ke spánku pod přikrývky, jsou přesvědčeny, jen deky. Zpět na sadu získat část kombinézu zapnul na.

Velikost 50-62cm, tj. ve věku 0 - 4 měsíce. Nenechte se zastrašit vyhlídkou na nekonečné upevnění a odvolávat pugovok. Ve skutečnosti nemusí vrátit kombinézu až do konce. Stačí uvolnit pouze 2 nebo 3 tlačítka se oblékat dítě. Pletené Jersey velmi flexibilní a dobře protáhl, takže je ideální pro dětské oblečení.

Zip, může být i mnohem pohodlnější, ale má pevnou velikost a protože tento produkt je prakticky na délku natažené. Zapnul obleky mohou růst spolu s dítětem na 3 4mes.! V dárkový balíček získat i včetně ponožek a 2 kapsle. Jedna malá čepice, jen tolik, aby extrahovat a jeho 1-1.5 měsíců.

A druhý je větší, 2 - 4 měsíce. Pro pletení Tento soubor byl vybrán vlněný příze dovážené měkké Merino třídy. Pletení není koníček a povolání. Pletení - to je můj život! Na základě materiálů, club.osinka.ru

Související příspěvky:
  1. trvá

pletení, pletení