o pletení

 

Pletení pro děti módy a doplňků

Část představuje model oblečení a doplňků pro děti od narození do 3 let související jehly: vesta, šaty, pletení botičky "Něha", boty pletení "My Flower", boty pletení pro začátečníky, pletení botičky pro novorozence.  Pletení pro děti - velmi příjemný zážitek.  Pletení pro děti netrvá dlouho, a pak, jak hezké vidět, Čadu v jeho věci spojené s jejich rukama.

Věci spojené s láskou o své dítě, bude mít vaše ruce v teple. Pro pletení Dětské oblečení je vhodné zvolit světlé příze, oko příjemné barvy.  Velmi pečlivě vybrat příze pro pletení dětské oblečení.  Letní modely raději bavlněné příze na zimu - vlna nebo akryl.

Ne všechny vlna je vhodná pro dětské oblečení, a zejména pro děti.  Srst má být kvalitativní, a ne ostnaté. Je nejvhodnější pro tento příze Merino ekstrafayn (extrafain). Výrobci napsal, že příze merino ekstrafayn nevyvolává alergie.

Malé děti mají alergii na vlnu. V takových případech můžete plést z akrylové příze kvalitu. Akrylové příze je "sherstopodobnoy", tj. její vlastnosti podobné vlněná příze.  Mnoho výrobců dnes vyrábí široký sortiment přízí speciálně pro dětské oblečení.  Toto je čistá bavlna, vlna nebo akrylovou přízí a jejich směsi.

Směsi jsou velmi dobrou kombinací vlastností. Pokud chcete přiřadit teplý věc pro dítě, ale nevyhovuje Vám vlněné příze a ze 100% syntetických pletené nechtějí směsi s bavlnou akrylové být použity v takové situaci.  Vzhledem k tomu, 100% bavlna - těžké, husté, není pružné, a v kombinaci s akrylovou přízí, je lehčí, pružnější a načechraný.

Další informace o provozní vlastnosti příze, v závislosti na složení vláken si můžete přečíst zde: Na základě materiálů, www.korolevstvo-masterov.ru

botičky pletení, botičky, háčkování, šaty, schéma