o pletení

 

Pletení pro děti nádherné věci

Dnes chci mluvit o tom, co úžasné věci mohou být vytvořeny díky tvořivosti a vynalézavosti. Moje sestra Káťa velké části paní vyšívání, háčkování její hobby. Schémata, která se má použít, se vyvíjí, a získal neuvěřitelné věci. Kate ráda vybavit vašeho domova.

Ona hlavně ráda háčkování ubrousky systémů z časopisů na vyšívání. Když se háčkování ubrousky jsou všechny její pozornost soustředila na to, jak zpřísnit oprátky na ubrousek, aby všechny vypadala nádherně, a to bylo bezpečné. A samotné provedení této pletené krásy vyžaduje čas a myšlení.

Háčkování, schémata, které jsou použity ve stejnou dobu všeho je, že se několikrát opakuje stejný prvek. Je to jen zřídka se stane, když pletený ubrousek, pak hned první velice úspěšné. V podstatě, když jste poprvé pletené tkaniny pro stehy doma a očka nejsou vydávány velmi hladké a krásné.

pletení pro děti nádherné věci vzorChcete-li zažít není nutné, protože poté, co opakovaně provádět stejné akce, všechno, co dostanete. Katia také není okamžitě začal dostávat hladké a krásné předměty. Říkám vám to není spravedlivé. Na své poslední narozeniny moje sestra mi šátek (viz foto). Háčkování obvykle dává stejné opakující se element, z něhož se tkaniny.

Kate viděli roztomilé ubrousky a představil systém, který může být z tohoto neobvyklého šál. Ona používá schéma "ocas páva," není jen tenké bavlněné nitě a silný polusherstyanye.P chci mluvit trochu prolamované pletení. Je lepší použít rovnou příze, pak síťované vzory jsou krásnější. Tvarovaná příze volně ložené nebo prostě nemůže zdůraznit detaily plánovaných vzor.

A chci vidět konečný výsledek je tenká nit dá jemnější vzhled ubrousek. Ale pokud se rozhodnete uvázat šátek, jako já, pak samozřejmě budete potřebovat silné příze lepší než světlé barvy, protože je jasně vidět vzor. Háčkování, je velmi populární program tématem v každé komunitě mnoho užitečných informací naleznete. Na základě materiálů, www.baby.ru

háčkování, háčkování, schéma, kružby, vzor