o pletení

 

O háčkovaná děti

O háčkování děti. Já sám jsem zřídka držet háček v ruce. Ale moje starší sestra Katusha velké needlewoman v tomto směru. Kate od dětství raději háčkování, pletení ne.

A to je velmi dobrý. Háčkování děti šílenství, které se staly nedílnou součástí jejího života. Vytváření nových modelů, ztělesňuje tvůrčí představivosti, vyjadřuje jejich individualitu. Zkoncipovaný jeho obraz je unikátní tou správnou volbou vzor, Barvy příze, styl výrobku.

Háčkování a děti od začátečníků až po mistry! Samozřejmě, že dovednosti přijde se zkušenostmi, a ona také studoval najednou metodou pokusů a omylů, vzdělávání technika háčkování, a zatím to otevírá nové nuance tohoto řemesla. A já se chci podělit s návštěvníky. tipy od mé sestry na háčkování pro děti, přináší radost. Začněme s nástroji, a to výběr háku.

O děti háčkování háčkovanáHáčky jsou kov, dřevo, kost, plast. A různé tloušťky (0,5 - 15,0 mm) a délka (krátký pro běžné pletení a háčkování dlouho Tunis). Pro pletení páskových zařízení používají různé vidlice s hákem Stick. Moje sestra dává přednost ocelové háčky.

Oni nejsou opotřebované na příze, téměř žádné zatáčky, ne rozbít a nezanechává skvrny ruce a příze. Pokud je tenká nit, aby se tuk hák, pleteniny je open-práci s většími otvory. Husté tkaniny lze získat použitím silnější příze a hák silné nebo tenké a jemné hák háčkování niti.P tak jistý! Háčkování vyžaduje zvláštní přesnosti počítat počet smyček a barů, a obraz může být zkreslený.

A moje sestra poukázal na to, že správnost provedení výrobku nebo jeden motiv a do značné míry závisí na tom, jak pevně natažené struny, z nepřesné pohyby rukou a háček smyčky a barů v různých velikostech, jsou získány. Zbraně a připojit by se měly pohybovat plynule ve stejném rytmu, ale nit odpočinout volně a vytrvale.

Další tip od mé sestry, pokud máte sebemenší pochybnost, že příze nemusí stačit, bude tato práce se týkají pouze. Prodám příze s populací, a bavit se s háčkování. Preferované příze skloubit světlé barvy jsou lépe vidět, a tak smyčky, a bary. Doufám, že moje sestra je rada, aby vám pomohl odkaz ruce neobvyklé maličkosti dítě. Na základě materiálů, www.baby.ru

prolamované, háčkování, háčkování, pletení