o pletení

 

Pletení pro děti

Pletení pro děti se

Pěkné a teplé oblečení v obchodech jsou dost drahé.  Ale pletení pro děti, můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo, věci spojené s jejich rukama vypadat krásná a drahá, a jejich náklady jsou minimální.  Rozhodnete-li se naučit plést pro své dítě udělat něco, co je snadné. Dnes si můžete koupit spoustu literatury na toto téma v každém knihkupectví.

Kromě toho existuje mnoho časopisů, v nichž můžete získat nápady na pletení. Není nutné svázat přesný model se vám líbí. Pokud se zdá, jako by složité pro začátečníka, můžete zjednodušit model, ne vyvyazyvat některé položky nebo zvolit jiný vzor. Já sám, když pletení svetrů pro děti, se odhlásit pouze obecnou představu.

Dále jsem se vybrat jiný vzor, ​​nebo naopak se doporučuje model půjčování a změny stylu něco. Ukazuje se, že zcela exkluzivní věc.  Obecně lze říci, pletení špice pro děti nabízí široký prostor pro kreativitu. Ve věcech dětí můžete aktivně používat barevné vzory, pruhy, kontrastní detaily.

Pokud tie kapsy, jho, volanchiki, krajka v jiné barvě, pak model bude okamžitě stane mnohem zajímavější. Pletení pro děti jednodušší a ekonomičtější než u dospělých. Je bezpečné používat všechny zbytky příze, která je v domě. Jen několik malých, kdekoli na tváři bezcenných Hanks barevné nitě?

Spolupracovník je jasné, pruhované baret, čepice, rukavice.  Nebo čtverců o velikosti 15 x 15 cm různé vzor. Nyní připojte boxy a máte původní barvu zhiletik. Tak, pletené špice pro děti a pomáhá zbavit se starých příze a koupit nové věci pro dítě.

Věci, které dítě vyrůstal, nijak nespěchají s vyhodit. Pokud jsou v dobrém stavu, je možné rozpustit a kravatu je nový, kombinovat jednotlivé příze ve struktuře a barvě.  Velmi zajímavé jsou věci, které se liší nitě a strukturu a barvu. Nicméně, vždy zvážit vlastnosti příze, jak "sedí", přístřešky nebo ne.

Pokud je položka bude spojena z nití, z nichž některé sedí více než jiné, pak se po prvním praní se ztratí formu.  Nebojte se experimentovat s módou pro děti umožňuje použití světlé a veselé oblečení. Na základě materiálů, www.baby.ru

trvá, pletení, jehly, vzor, ​​pletení