o pletení

 

Pletení děti

V průběhu těhotenství, často touhu porukodelnichat a vaše ruce nějaké útulné a příjemné dárky pro vaše dítě - je to téměř instinkt, po staletí ženy se připravují na setkání ... Pokud si nevíte, jak plést, nebo ne všechny pletení máte, ale chcete něco připravit pro dítě, přijít a udělat kurz pletení děti. Třídy mají klub, poradní.

Společně budeme diskutovat o to, co lze připsat na novorozence (co je nezbytné pro přípravu dítěte prvních měsících života).  Během setkání budete moci připojit téměř všechny věno pro miminko: botičky a ponožky, čepice, pletené kombinézy, zhiletiki, halenky, saka, šaty a Sarafan pro dívky, dětské klobouky, panamku, děti reytuziki, svetry. pledik deku a kočárku, hračky pro dítě.

Tyto věci by měly být nejen funkční, pohodlná pro dítě a šetrné k životnímu prostředí, ale také dobře napojen na nejnovější módní trendy. A je to tady pomůže časopisy a katalogy z Francie. Jak jistě víte, Francouzi - jako první na světě vynálezce. Jejich úplety pro děti jsou jednoduché a snadné.  A pokud taková věc se týká matky nebo babičky - Je krásná double.

Ve třídě se dozvíme mnoho triků, pletení, který vybudovala naše babičky, ve velmi jednoduchých podmínek (např. jen svázat ponožky, jak plést horní Raglan, jak se až do konce). Velmi často v časopisech, na pletacích popisy a schémata jsou příliš složité a matoucí. My postorayus od složitostí. Pletací děti botičkyNaše motto je pletený - jednoduché, snadné a krásné!

Po absolvování kurzu budete schopni se orientovat v protokolu schémata, vzory, naučit se základní principy a mohou bezpečně být pro všechny pletení již vlastní! V naší vlastní zkušenosti, zjistíte, že úplet - je to snadné a zábavné!  Čekáme na těhotné ženy, matky, které už mají děti a chtějí svázat je to, co chcete, prarodiče a kdo chce plést pro celou rodinu! Přijďte!

Ve třídě budeme plést dětské oblečení a hračky: botičky pro malé nohy. Naučte se plést botičky: jak spočítat smyčky různých velikostí nohy, jak se plést ponožky na jehly, jak se dělá botičky pro zavyazochki.  Sada oblečení pro propuštění z nemocnice. Jedná se o první výstup šaty dítě. Pro pevogo se dítě bude pravděpodobně potřebovat čepici nebo klobouk, blůza, spony jezdci na plenky.

Sox Čepice pro novorozence. Dětská čepice z bavlny nebo vlny v podobě hlavy s ušima nebo bez ní. Pletení baby klobouky: jak spočítat smyčku kolem obvodu hlavy, jak se dělá vzor a připojte požadovaný model. Volba začíná plést: čepice, montáž klobouk, čepice, helmy, čepice, jahody pro dívku nebo jiný oblíbený model. Zhiletik pro dítě. Věc, která se vejde do rychle a je velmi pohodlný pro dítě.

Sviterki dítě s komfortními přezkami a měkké kloubů.  Učíme se dělat vzory svetry, obleky a šaty, a vypočítat hustotu smyček pletení požadovaného vzoru. Knit vybraný model, šít, vázání regionu. Šaty pro dívky.

Plediki v kočáře, barvu a vzor závisí na vaší fantazii.  Pletení vzory základní vzory, jako jsou hladké, podvazek, guma patent, prýmky, jacquard vzorem, retikulární vzor, ​​Pearl pletení, proužky (horizontální a vertikální), hrboly. Naučit se číst systému v různých časopisech a které jsou určeny smyčky, seriály, jak číst vzorce. Naučte se šít částí, je elegantní švy, krajky okraj na příkladu pledika v technice patchwork.

Pletené hračky - hračky, pletení, je velmi příjemné a zajímavé, což spoustu kreativních nápadů, jako je kočka na spaní pro většinu malenikih. Starší děti se mohou týkat jen málo zvířat a sněhulák se šálou a kloboukem. Různé zajímavé úpletu - ubrousky na Velikonoce a kuřecí maso, háčkování.  Třídy na pletení dětí je Irina A. Romanova. Můžete zapsat, kontaktujte nás telefonicky (499) 133 6657, (499) 1331539, (495) 3369700 během úředních hodin.

Můžete se také zaregistrovat vyplněním formuláře a náš manažer se bude volat v určitém telefon v blízké budoucnosti. Na základě materiálů, www.magichild.ru

pletené hračky, botičky, šaty, pletené zboží, obvod vzor