o pletení

 

Háčkování pro malyshey21

Rozhodl jsem se podělit o tyto nádherné popisy, které jsem použil, když jsem pletení pro své dítě. Tento podpůrný I propojeny, když nevěděl, pohlaví dítěte. A když se dozvěděla, že koupila růžovou stuhou a otdekorirovala celou sadu. Témata: 150 gr x / bavlněné příze (180m/50 g).

Háček: 2.5 Počet 1. řádek: * 1 sloupec s yo, 2 vzduchové smyčka, opakování od * do konce kolony se yo 2. řádek: 1 sloupec s Yo Yo první sloupec z předchozího řádku * 1 sloupec s yo ve vzduchu smyčku z předchozí řady, 3 vzduchu smyčka posvtoryat od * do konce sloupec s Yo Yo poslední sloupec z předchozí řady.  3. řádek: Knit jako 2. linii, ale hrát na čtyři letecké smyčky.

1. řádek: připojit řetězec smyčky 4-vzduch a připojit ji do kruhu připojení kolony.  V kruhu s 8 SC. Běh 2 více řádků osm každý SC. Vytáhněte smyček na provázku.

Chcete-li pletení bundu úplně vzhůru nohama. Řetězů ze 143 letadel a tři smyčky pteli vzestupu a úplet 2 řady sloupů s yo.  Pak se pletl 13 řádků společnosti RIM (= 333 bar). Pokračovat v práci základní vzorec (= 399 smyček).

Po 4 řady pletení od začátku hlavního motivu rozdělit práci a další podrobnosti o pletené zvlášť.  Na levé straně římsu, aby pokračoval v základní vzorec jako předtím, prvních 67 smyček, přidejte smyčka (loop = 68) a pak rovnou plést. Po 17 cm od začátku pletení levé římse k dokončení práce.  Na levém rukávu pletená 66 smyček, aby pokračoval v základní vzorec, přidejte smyčka (loop = 67). Po 12 cm od začátku pletení na rukávech, aby dokončil práci.

Chcete-li přidat zadní smyčku, pak pokračujte v hlavní smyčky 131 vzor, ​​přidejte smyčka (loop = 133). Knit rovně.  Po 17 cm od začátku Zpět na dokončit práci. V případě pravém rukávu přidat smyčky, smyčka 67, aby pokračoval v základní vzorec (= 68 smyček). Po 12 cm od začátku až do konce rukávů práci. Pro správnou polici přidat smyčku, smyčky 67 až nadále plést základní vzorec (= 68 smyček).

Knit rovný, 17 cm, aby dokončil práci.  Montáž: do boční švy a spodní švy rukávů. Krku kravatu ryushem. Podél spodního okraje rukávů hrát v sérii SC a Ryusha.

Svislé hrany police a spodní část bundy tie 1. Další sc. Posuňte saténovou stuhou přes otvory v přední řadě hranice.  Propojení dvou "rány" a šít je do regálů. Háček: 2,5 Počet první série (kruhové): * 1 KS, 3 vzduchu smyčka, 1 KS do prvního KS, přeskočte 2 oka základny, opakovat od * otvory pro tlačítka: přeskočit tři sloupce, aniž yo, běh 3 vzduchu smyčky.

Řetězy z 54 letadel a dvě smyčky zdvihací smyčky a plést vzorem s trojúhelníky.  Potom pokračujte základní vzor.  Chcete-li přidat boční zkosení na obou stranách, z okraje mozaiky v každé 2. řadě 2 x PA2 smyčky za sebou 5 krát ve smyčce, včetně struktury přidané smyček (loop = 71). Na 13 cm od hrany dial-in opustit pravé straně na dobu 3 sloty smyčky.

35 cm od hrany dial-in opustit smyčku pro průramky s 29 tis na 37 tis a dokončit obě strany zvlášť. Na straně zadní, aby průramky v každé řadě má čas třikrát smyčky a dvě smyčky.  Přes 44 cm od hrany dial-in odejít z levé strany na zadní straně krku 12 smyček. Po 45 cm od okraje dial-in nechat rameno smyčky a dokončit práci.  Ze strany trans provádět odčítání, jak v zádech.

41 cm od hrany dial-in odejít výstřih pouze čtyři smyčky a dále na řádku 1 krát tři a dvakrát ve smyčce. Po 45 cm od okraje mozaiky skončit. Řetězů ze smyčky 4-vzduch a připojit se do ringu. V kruhu s 8 SC. Běh 2 více řádků osm sloupců.

Lze naplnit malé množství příze a vytáhněte všemi oky na niti.  Montáž: provést ramenní švy a švy kalhot, i uprostřed zadního švu. Svislé hrany otvoru tie 6. řádek SC, s libovolně zvoleného provedení panelu rovnoměrně 6 otvory pro tlačítka. Zbývající okraje kombinézy tie vzor pro bary.

Přišít knoflíky. Háček: č. 2,5 Základní vzor: plést do program na bundě. Začněte s smyčky před vztah, vztah a opakovat smyčku konci obrazu.  1 čas běží od 1. do 5. řady, opakujte s 2. do 5. řady.

1. řada: * 1 sloupec s yo, 2 vzduchové smyčka, opakování od * do konce sloupec s Yo Yo první sloupec z předchozí řady. 2. řádek: 1 sloupec s Yo Yo první sloupec z předchozí řady, * 1 sloupec vzduchu yo smyčky z předchozí řady, 3 vzduchu smyčka, opakování od * do konce sloupec s Yo Yo poslední sloupec z předchozí řady. 3. řádek: Knit jako druhý, ale provést vzduchu 4 smyčky.

Řetězů ze 99 smyček a zdvih vzduchu smyčky (přední hraně SZP) a plést základní vzor, ​​zatímco v první řadě vzduchu projít až 3 smyčky základny, provádí třemi možnostmi smyčky.  Po 12 cm od dial-in Karian pokračovat v práci v průměru 31 smyčce, přičemž obě strany v postupu na počet smyček a sloupy s yo (týlní klouby). Po asi 15 řádků od začátku stehy krku plést, aby dokončil práci.

Spustit švy. Spodní okraj tie se třemi řadami takto: 1 počet sloupců s yo, série prolamované: * 1 sloupec s yo, 1 smyčka vzduchu, přeskočte 1. základnu, opakovat od * do konce sloupec s yo. Přední hrana ryushem čepice kravata.  Přes otvory v otevřené řadě snímek saténovou stuhou.

Na horní část řetězu ze 45 letadel smyčku plus 3 recovery (okraj chodidla) a sloupy s Jo, s více než 3 řádky na obou stranách odejít 4 smyčky a více po sobě najednou tři smyčky a jen dvě smyčky.  Po 6 řádků od okraje dial-in opustit dalších loop = horní okraj v horní části boty. Slintavky a středně dlouhým řetězcem vázat na počest 36 letadel smyčku, a zvedací hranu = top botičky.

Knit 10 řádků SC = šířka chodidla.  Dokončit práci.  V horní části dal do poloviny šířky s uprostřed paty. Složte středu chodidla a půl na šířku (střední-pata) a připojit ji k horní části sc. Horní hrana u tie pinetok stobikoy s Yo ryushem.

Přes otvory v přední řadě Ryusha snímek saténovou stuhou. Na základě materiálů, mamochka.org

delikátní, yo, háček, jo, boty, schéma