o pletení

 

Botičky háčkovaná Baby

Co jsou to botičky? První boty pro děti je třeba chránit děti před studených nohou a zranění. Kromě toho, boty této přechodné fáze měkké ponožky na první těžké boty. Někteří si myslí, že až se dítě začne sedět a hrát, on nepotřebuje botičky. A jen šest měsíců, kdy se dítě začne učit se aktivně na světě, když se začne lézt, stát a chodit, je třeba boty.

Z toho můžeme souhlasit, ale mám je ráda, když, a poté každé tři měsíce, děti a dětské botičky je kladen na krásné, velmi pěkný, a nohy při chůzi do tepla. Nyní výrobci produkují mnoho druhů pinetok z nejjednodušších, pletené nebo háčkované, na model velmi podobný tyto boty. Ale složitější konstrukce, tím větší hodnotu. Učinili jsme tak: pro domy byly domácí botičky, a na cestě ven jsem si koupila jeden pár.

Při pohledu do informací na internetu, jsem zjistil, že výkon mohl využít botičky, našel tolik krásy! Co by mohlo být botičky? Pokud se rozhodnete pletené botičky, musí být: lehké, měkké, pohodlné a švy by být malé, že jsou vyrobeny, a dobře ovládal, ale mít na boty na noze. pinetok jediný by měl být pružný a měkký, měl by špičkou a patou pinetok být hustá.

Pokud se rozhodnete odkaz botičky, pamatujte, že musí být zapojen tak, že prst je v nich svobodně zvolit přírodní vlákna, mohou akrylové být použity pro děti, nevyvolává alergie, musí být vyroben z příze stabilní opakované praní. Když se dítě začne se postavit, bude potřebovat kožené botičky: dobrá volba materiálu boty s koženou podrážkou, nejsou kluzké. Botičky a bezpečnost Vašeho dítěte. Co může být nebezpečné botičky, ptáte se?

Dětské botičky háčkování schémaNezapomeňte, že dítě se nejen snaží setřást botičky, ale jejich chuť a chuť. Je-li boty, které jste si koupili, nebo svázaná, jsou knoflíky, přezky, nášivky nezapomeňte zkontrolovat jejich sílu. Lepené díly musí být posílena ušít jim se závitem. Botičky s rukama na výrobu nejjednodušší pinetok nechce být expertem na šití nebo v pletené.

Podle mého kompas najdete spoustu modelů a schémat pinetok, s podrobným popisem. Pro výrobu pinetok každý den, můžete použít zbytky tkaniny nebo kůže, nebo koupit v obchodě zůstává, které se obvykle prodávají se slevou. Pletení vzory můžete využít zbytky přízí. A pro boty a můžete utrácet a koupit krásné tkaniny a příze.

Všichni víme, že barvy ovlivňují naše nálady a psychologie, zjistila, že děti dávají přednost žluté, oranžové a zelené. Plést a šít v radostné barvy. Creative úspěch pro vás a vaše dítě nohy v teple! Na základě materiálů, romasky.ru

Botičky, schéma, pletení