o pletení

 

Háčkování pro děti

Háčkování pro děti je jednou z nejpříjemnějších činností, které si dokážete představit. Můžete vytvářet jedinečné vlastníma rukama a unikátní skříň pro vaše dítě. Oděv jako nic jiného může otevřít vnitřní svět dítěte.Háčkování Pro děti: pletené halenky, sukně, Šaty, mikiny, čepice, kabelky, háčkované pinetok a ponožky.

háčkování pro děti pletené svetryV sekci našich stránek háčkování pro děti najdete model, který potěší Vás i vaše dítě. Použití systému na háčkování pro děti do síly budete připojovat líbí šaty a svetr. Oděvní část háčkování pro děti teplé vaše dítě ve špatném počasí a vytvořit pocit pohody v teplé období, a co je nejdůležitější, aby se liší od ostatních.

Plány na háčkování pro děti, vám umožní vytvořit unikátní oblečení pro děti. Úplet s radostí! Prolamované šaty Pro dívky. Budete potřebovat: 400 g viskózové příze s lurexem (400m/100g), háček číslo 2. Šaty Air snadné.

Budete potřebovat 200 g malých x / bavlněné příze jemné meruňkové barvy, 3 tlačítka v melodii, háček číslo 2, 2,5 a 3. Háčkování pro děti - kompletní rozety. Budete potřebovat 200 g příze lemovaný růžovou háček № 4. Budete potřebovat 120 g akrylovou přízí středně silné světle růžové barvy, 100g jasně růžovými a bílými květy. Budete potřebovat 200 g příze fialové a 3 tlačítka, aby odpovídaly háček číslo 3. Poluver v bílé a růžové pruhy a šálu.

Budete potřebovat 400 g růžové příze, 150 g bílé příze, háček № 3, 3,5 a 4. Green-bílý svetr a šátek. Budete potřebovat 400 g zelené příze a 50 g bílé příze, háček № 4. Budete potřebovat 400 g tmavě žluté příze, háček № 4. Budete potřebovat 300 g bílé příze a 50 červených nití, háčky pro háčkování, číslo 4 a 5.

Budete potřebovat 250 g červené příze 100g modré příze, háček číslo 6, 3 červené knoflíky. Na základě materiálů z my-vyazanie.ru

háčkovat, plést svetry, háčkování, delikátní