o pletení

 

Háčkovaná čepice pro děti

Základě tohoto jsme se shemki tady, ale v pletené bude dělat jeho vlastní změny. Hat získané optogalvanic viz body 48 až 50 (velmi doufám, že někdo není splést): Každý řádek začíná a 4 CE - 3 cykly vzestupu a CE pro arochki. Sam vzor Klobouky vyvyazyvaetsya jako tzv. klíšťata - 2CH, oddělených CE arochku v předchozí řadě. Rozšíření spodní části na požadovaný průměr je jednotná úkor přidání šest klíšťat v každém řádku.

V rozích zvyšuje v oblastech, které výrazně liší v každé ze strany získat další řádek posun o polovinu v porovnání s předchozím úseku. Takže, 4 CE uzavíratelná v kruhu. 1P. - 4 CE (3 smyčky a výtah pro arochki CE), 11 CH. 2p. - V každém z předchozí řady arochku provyazyvaem 2 CH oddělených CE

Slouží k 12 tzv. klíšťata. 3P. - Start s tím počítají, zaškrtněte. V každém dalším řádku se zvyšuje z nich bude šest. Nápad za tímto je získat další klíště provyazyvanii arochkami od předchozí řady. 4P. - Dělat šest růstu, klíšťata každé 3 klíšťata z předchozí řady. 5P. - Dělat šest růstu, klíšťata každé 4 klíšťata z předchozí řady. 6p. - No steh zvyšuje.

V každém z předchozí řady arochku úplet 2 CH, oddělených CE 7P. - Dělat šest růstu, klíšťata každých 5 klíšťata z předchozí řady. 8P. - No steh zvyšuje. Ve spodní začíná trochu těsné.

9P. - Dělat šest růstu, klíšťata každých 6 klíšťata z předchozí řady. V tomto ohledu, a další zvýšení až do požadované hloubky pletených čepic i bez nich. S číslem pí jsem přátele relativizují, jsem dole 13 cm řady jsem 26 od začátku pletení čepic a polích výšky až 17 cm u řady oborů provyazyvaem 2 z SC.

V druhé řadě, aby povolenek na každém 5. kolony. Na další řádek v každém sloupci z předchozí řady špici provyazyvaem pomocný sloupec a CH. Tedy hák № 2,1 provyazyvaem tři řady polí. Pak jsem závislý na № 2,5 a 2 provyazyvaem více řádků. Na fotografii je patrné, že pole jsou kolmé na SZP se od první řady provyazyvaniya. Poslední sérii provyazyvaem rachim krok háček № 2,1. Při posledním sčítání jsem ukázal vypadá jako šev.

Hat Ready! Možná, že v oblasti provyazyvanii někdo pomůže tento obrázek. Poslal jsem mu Osinochka ve formě otázky. Varianta č. 1 - je v pořádku. Vyvyazyvaem ve sloupci - reliéf, v druhém - normální, atd.

Paul by mohl a měl otparit. Povolenek pro pole mohou být prováděny častěji, což je důležitější, aby bylo zajištěno, že jsou rovnoměrně rozptýleny a nešel vlny. Mám rád tyto květiny a v životě, a pletení. Velmi snadno proveditelné a krásné. - № 2,5.

Velikost růže je závislá na zvolené příze, háček a vytočil číslo původně CE v řetězci. Nikdy jsem vytočil je naglaz as Často obvaz stejný klobouk, a trochu víc - stejně jako jsem nebyl spokojený. Ale poprvé samozřejmě budete muset jít do praxe. Jako základ jsme se tu dnes shemki. Práce dodavatelského řetězce z 69 CE 1P. - V 5. řetězci smyčky provyazyvaem CH.

Další jedné smyčky do příští CE řetězců jsme tie 2 CH oddělených CE Pletení tak až do konce. 2p. - Knit 3 CE zvednout a zase práce. V prvním arochku provyazyvaem další 1 CH 3 CE a 2 CH. Vedle konec série v každém arochku provyazyvaem 2CH 3 CE, 2 Ch. 3P. - V každém z předchozí řady arochku provyazyvaem až 9 CH. Prvním lístkem začít s 3 CE

Obrátili jsme se rozety rulikom, dobře, všechno. Pravda dlouhé vzdálenosti tři až kravatu, ale stojí to za to. Shemki Ne, můj improvizace. Velmi užitečné, když uděláte lůžek. Pletenina řetěz 15 CE

Ve druhém smyčku řetězu provyazyvaem RLS. Vedle každé smyčce až do konce řetězce - polustolbik 2 CH 2 C2h, C3H 3, 2, C2h, CH 1, 1 polustolbik, 1 KS. List je otočně v opačném směru v pořadí zrcadle provyazyvaem - 1 KS, 1 polustolbik 2 C2h, C3H 3, 2, C2h, CH 2, 1 polustolbik, 1 KS. Spojíme s SS vrcholem.

Pak postupujte podle SS (pouze listy) provyazyvaem drážky ve středu listů. Vyvyazyvaem dalších 25 CE - 10 CE pro dřík a 15 CE pro druhý list, který je podobný první vyvyazyvaem. Zpět na vrchol stonku s pomocí stejných SS. Sbíráme 15 CE pro třetí listu a provyazyvaem ji, stejně jako předchozí dva. Ratolest listů připraven.

Poslední 2 obrázky, jsem ukázal, jak se mohou obrátit. V první standardní větvičku, kteří se o nic. Ve druhé fotografii listy jsou uspořádány tak, aby třetí klobouk z MC. I tak trochu vypadá jako lilie. Základem tohoto bereme shemki. Nebude měnit téměř nic.

Ale já jsem vždycky ponechává prostor pro 7. list, i když v původním šesti z nich. No, v původním Flower v zárodku, a vždycky jsem spálená. Můžete začít s 2-CE a první z nich vyvyazat 12 SC. Mohu udělat smyčku líný a mimo CE vyvyazat první, a dále o 12 SC a zatáhněte za volný konec.

Tak Můžete si utáhněte uprostřed pevně. A poté vstoupí do kruhu o používání SS a od prvního vrcholu vyvyazyvaem CE a RLS. Vyvyazyvaem 11 CE (10 CE - budoucnost základny okvětní lístek a zvýšení CE).

Ve druhé smyčce řetězy pletené SC, pak ke každému vrcholu řetězce - 1 polustolbik, 6 CH, 1 polustolbik, 1 KS. (Všechny sloupce v poloviční smyčky řetěz vyvyazyvayutsya, protože potom, co musíte udělat, je využít pro druhou polovinu-loop, takže když nahlédl třetiny.) Připojte okvětní lístek k základně, v centru, dva bary vyvyazyvaya základě. Práce dodavatelského řetězce z 11 CE a podobně provyazyvaem Dalším lístkem. Tedy záznam a všechny následující listy.

Železnici může být kontrastní barvě, a může být stejný. Připojte závit a pomocí SC zavazuje všechny okvětní lístky jeden po druhém na zadní část smyčky. Na vrcholu každého plátku provyazyvaem 3 CE Pravděpodobně, tipy jsou ostré.

To je vše. Okraji klobouku na poslední dělal, otáčením ve flagellum šesti nití různých barev, podal mu klobouk, svázal konce a pletl jeden pigtail, který zkroucený a šité monogram. Monogram si můžete udělat jinak. Můžete vyvyazyvat řetězce CE a šít, ale můžete s vestibulu společného. To je, kdo je blíž.

Do dyrchavyh klobouky rád, aby to, jak chci, a pak šít. No, tady je všechno. Pro tyto věci, roztomilé dívky osinochki, dovolte mi odejít. Omlouvám se, jestli někde něco není zobrazeno.

Snažil jsem se, a opravdu doufám, že někdo může pomoci mých lekcí. Na základě materiálů, www.liveinternet.ru

schéma, hák, květinový vzor