o pletení

 

Pletení pinetok

Pletení pinetok - To je moje nejpříjemnější pletení. Je to rychlé, snadné a krásné. Dáte radost nejen dítě, ale samy o sobě ani neví, kdo bude největší radost:) To je, když to dítě začne během pár let se plést hračky, pak bude radost a Baby One. No, teď asi botičky. Připravil jsem výběr botičky, P elegantní domov pro dívky a chlapce. Všechny modely jsou popisovat.

Chcete-li plést (je to strana 126) a první brilantní s jemnou manžetami. Klasická verze pinetok, které kombinují různé verze krytí jsou ideální pro zvláštní příležitosti, protože vypadají elegantně, ale ne domýšlivý. Pletení pletení pinetok pinetoks flagellum v centru je velmi snadné záznam. Kontrastní barvě zdůrazňuje své flagellum dobrou úlevu. s vzor Krásné sentimentální listy připojené k holčičce.

Pattern doplněny ozubenými lištami. Pantofle s okrajem kontrastní barvy je ideální pro děti, protože jsou snadno se nosí. Jsou teplé a měkké, z důvodů souvisejících s Fuzzy příze.     s hvězdami. velký model pro začátečníky pletařky. Můžete snadno spravovat i samotné boty a dekorativní motiv.

Boty se střapci vypadá skvěle, být provedeno v jednoduchém jasných barvách. Jsou velmi jednoduché skloubit, takže model jako nováček mistrů. se srdcem a krajkové manžety bude zajímavé pro zkušené pletařky.     Vazby pásky pomůže udržet malý stonek. Zvířata jsou skvělé pro pěší své zajíčky a medvídky. Související elastické manžety a pečlivě provedený na horní straně je dobré mít je na nohou neúnavný.

Související příspěvky:
  1. pletení čepice, trvá

prolamované, pletené pinetok, botičky, vzor