o pletení

 

Pletený botičky je radost

Narození dítěte - jeden z nejvýznamnějších událostí v životě ženy. Vzhledem k tomu, že je připojen, sny a naděje. Takže chcete, aby v prvních dnech života ho (nebo ji), to bylo jen to nejlepší! Jeden z řady mnoha problémů první obuv pro své dítě - je jednoduše vyřešit.

Pletené botičky - radost! Pracovat rychle a velmi zajímavé: Já chci donekonečna experimentovat se vzory barvy a design, pomocí vyšívání, šňůry, tkaničky, atd. Zvedněte malé zbytky měkkých barvy vlněný příze z průměrná tloušťka nebo speciální směs, určená pro novorozence, a pro práci. Na rozdíl od botičky pletené ponožky pro zjednodušený režim.

To je vzhledem k jejich malé velikosti. V tomto případě je lepší se spoléhat na přesnost výpočtů a časté primerkn. Zadejte paprsky 33 smyček (16 cm), což odpovídá objemu míru noha v kotníku, a plést v podvazek vzor 14 řádků (3 cm). Pak jděte do ponožky pletené a tie další 4-6 řádků.

Nyní rozdělit do tří pletení ploché kusy. Dojde-li zbytek, přidejte jej do středu. V řadě osobních pletené prvních 11 smyček (vpravo boční), pak 11 smyček střední části. Turn pletení pletené obruba straně zip uprostřed. Pro větší pohodlí ve smyčce pravé a levé straně části odstranit špendlíky. Otočte práce tvář.

Od příštího řádku uprostřed smyčky pouze. Délka dílů - od vzdálenosti od základny v malíčku kotníky (cca 5 cm). Vyvyazyvanie "čípek" Dokončit obruba straně. Na přední straně a od středu k pravé straně závěsu z olepování hran smyčky "rákos" typ každého kovu hrany na jednom pantu.

Pletení pak na zadní straně a pletené pravé straně smyčky, pre-opakujte je s kolíky na jehle. Tyto osoby. některé plést v následujícím pořadí: - na pravé straně závěsu. část - závěsy, rekrutují z olepování "jazyk" - smyčka olepování "Reed" - kompletní série provyazyvaya smyčku po levé straně. část pre-opakujte je s kolíky na jehle. Ve všech smyček.

Přejít na podvazek vzor 06.08 a pletené řádků. V každém z následujících čtyř osob. Série odvézt jednu ze čtyř karet na začátku a na konci řady a dvě smyčky na "jazyk". Pokud je počet smyček prostředí. o zvláštní, centrální provyazyvayte a sousedních dvě smyčky dohromady. Pokud ani ve středu, dvakrát skloubit dohromady dvě smyčky. Další práce obruba, dovyazav se do středu. Pak se závitem oborvite.

Otevřené smyčky steh od centra plést steh "smyčku". Zbytek látky ušít vertikální šev. Stejně tak se druhý botičky. Na základě materiálů, vse-sama.ru

Související příspěvky:
  1. háček

schéma, šaty, boty, vzor