o pletení

 

Pletení pinetok

Plést pinetok požadují 30-50 g multi-barevné nitě. Barvy světlé vybrat. Pro tuto práci hodí zbytky vlny nebo bavlněné příze volně ložené. Botičky pletené na dvou jehel 3 mm podvazky steh (každý řádek je pletené smyčky obličeje).  Pletení dat pinetok použity tři barvy objemné příze ve čtyřech navíc: tmavě modrá, bílá a tyrkysová.

Výpočty jsou uvedeny v 10. dimenzi. Pokud potřebujete větší velikost, přidat do těchto výpočtů několika smyček (4, 6, 8, atd.).  První záznam podrážky.  Volte 41 smyčku a svázat dvě série.

Centrální 21. smyčky značka nit barvu orientační bod. Ve třetí, páté a sedmé řady vytvořit jednu Kromě hlavní smyčky, druhý po ní. V sudých řádků yo provyazyvayte přední horní, tak tam byla žádná síťované opomenutí.  Propojením jediný pinetok tmavě modrá nit, pletací příze, zadejte tyrkysové.

Strany vyvyazyvayte takto: úplet čtyřech řadách tyrkysové nití, dvě bílé, čtyři řádky zpět a dvě řady tyrkysově modrá s tmavě modrou nití. Další vyvyazyvayte ponožka. K tomu, rozdělit na tři části cyklu. Pro boční části na 19 smyček, v centrální části devíti smyček.  Kravata smyčka straně 19 a 8, hlavní smyčky. Devátá smyčka provazovat s první smyčkou na druhé straně přední smyčku dna.  Otočte pletení.

Upínací oka osm obličeje, devět a první smyčku podél nepříjemný. Otočte pletení. Kravata střední části, pokaždé provyazyvaya na konci série ve dvou smyčkách dohromady (jedna smyčka a střední části boční smyčky). Když po stranách zůstávají na 10 stehů, jsou dokončeny pletené ponožky.

Další Knit osm řádků na 29-rok-smyčky.  V deváté řadě, udělat otvory pro tkaničky, provyazyvaya dvou smyček podél přední a výrobu jedné yo. Vzdálenost mezi otvory je 4,3 smyčky. Pak Knit tři řádky tmavě modrá nit, dvě řady bílých a dvě řady tyrkysových závitu.

Další řada Knit tyrkysové závit: 1 vpředu, 1 yo, opakovat až do konce. V řadě obruba yo provyazyvayte obličeje níže prolamované tvořil. Dokončit pletení dvě řady tmavě modré niti.  V blízkosti smyčky bez utahování.  Šít připraven pletené botičky svislé švy na přední straně.

Z barevné sveyte vlákna krajky, prodernite do otvorů na botičky. Samostatně aby pompoms a připojí je ke koncům tkaničky. Pro pletení Tyto pinetok třeba příze Sandens Sisu (80% vlna, 20% polyamid, 160 m/50g) na 50g růžové a tmavě fialové květy, jehly 2,5 a 3,4 serechka látky (2 a 2 více méně), 2 tlačítka pro vaše webové stránky.  Hustota pletení: 27 x 38 řad závisí na hladkém povrchu husté jehličí = 10 x 10cm.

Začněte plést tyto boty s podrážkou: Zadejte růžové tlusté příze jehly 17-19-21 smyček a vždy Knit na podvazek steh. Přidat třetí řady na obou stranách vnitřní smyčky 1 takto: v intervalu mezi dvěma smyčkami provyazyvayte  , Otáčet střední vlákna.  Opakujte doplňky každé 2-nd řádek 2 víckrát, 23-25-27 = n. Pak se pletl bez přísad 12.10.14 sérii a zase se na další číslo na obou stranách smyčky.

2 opakujte ještě dvakrát odčítání každý druhý řádek = 17-19-21 n. Pak Knit vrcholu, přidávat jen pravého okraje výrobku závisí 7-7-8 až k patě. Knit 0-2-2 série. Poté přidejte přípravek na levé straně na vnitřní straně každé smyčky 2. série 7 x = 31-33-36 n.  Pozor!

Téměř 13-15-17-m řádků správný produkt ihned k horní části 15-16-17.  Pak od 21 do 23-25-řady, Knit levý okraj sekce 15-16-17 vnitřku dvou smyček dvě smyčky na každé tváři 2. série 7-krát.  Dále přidejte 22-24-28-D číslo pravé části 15-16-17 35-39-45 Když úplet řádků, odstranit zbývající části 17-19-21  Montáž: Odstraňte horní okraj tmavě fialové příze z jemných jehel § 38-40-44 a pletené stehu před 8 řádků. Zavřete smyčky.

Přišijeme botičky velké srdce a nasheyte na něj málo. Šít tlačítko nahoře na srdci. Běžet zpět šev a steh botičky. Kravata druhé takové botičky.  Pletení pinetok potřeba 30-50 g tenké akrylátové příze modro-zelené barvy.  Botičky háčkování 2.

Stop: plést schéma na Obr. 4 a spusťte 3 S. semistable. s / n.  Kaple: Knit 7 ok centrální 3P. umění. s / n, a šít.  Kravata všechny odst. 3 s. vzor v rámci systému a provedení pletení.  Druhá pletené botičky také.  Typy smyček: Air Loop (VA Do háčkování prolamované pinetokn)  : V Hook typ oddílu, hodit to na nit a rozšířit až n.  SC (v. 6 / n)  : Hák dal v řetězech nebo části spodní straně a nakreslit nový bod, uchopit příze a úplet 2 oka na háku najednou.

Style s yo (v. S / N)  : Chcete-li hák yo, zadejte jej do části řetězu a vytáhnout nový odstavec, odstavec 3 páry na háku plést do 2 hodin.  Polustolbik s yo (polust. s / n)  : Do yo hák na, háček zadejte část řetězu a vytáhněte se nový odstavec, odstavec 3, na háku plést najednou.  Spojovací sloupce (soed. stol.)  : Hák typu v položce řetězce, vemte nit a natáhnout to podle sekce a subsekce řetězu na háku.  1. p.: Art. s / n.,

2 p-Čt:. * 1 s úlevou. umění. lidí., úleva. umění. izn .*, opakovat až do konce roku s.;  Třetí s.: * 1 s úlevou. umění. izn., úleva. umění. osob .*, opakovat až do konce roku s. Vždy opakovat 2. a 3. straně.  Pletení pinetok použít 30-50 g akrylové příze s barevnými melanže "Flamme" saténovou stuhou v Aquamarine šířka 0.5 cm a 2 květiny.  Botičky háčkování 3.

Stop: botičky vázat nohy (. Viz obr. 6) a provádět p. umění. W / O, 1 s. umění. s / n.  Prst: prst na centrální pinetok plést 7 ok na 4 s. a šít. Pokračovat v pletení všemi oky a spustit s. umění. b / n, 1 s. umění. s / n, 2 s. reliéfní gumička, uzavírání každý s. Conn. of Art. povrch a pletení.  Druhý pletené botičky stejně.  Horní okraj boty připojen snímek saténovou stuhou.

Šít na Cape luk a květin.  Popis typů smyček lze vidět na příkladu pletení "pinetok modro-zelené."  Pletení pinetok použít 30-50 g akrylové příze melír středně silné světle žluté saténovou stuhou na zápas.  Botičky háčkování 2 a 2,5.  Pěšky: na úpatí botičky na plést do systému (. Viz obr. 8), když její délka je 9 cm, provedení pletení.

Na okraji nožní část a vyberte si gumičku do tie úlevu od 2,5 cm, které obepínají každé straně Conn. umění.  Prst: prst botičky upozornit na střední části a upleteme 6 st. b / n vpřed a vzad směry, spojovat Conn. umění. s bočními stranami (viz obr. 8).. V 10-m s. pokračovat v pletení v kruhu všech n reliéfní gumičkou. Link 5 cm a povrch pletení.

Kabel pinetok: od 1. § 5 článku link. s / n, a blízko k sobě, běží řetěz od do. n. na požadovanou délku, konec s kabelem vyvyazav 4. odstavce od okraje 5. století. s / n, a uzavření dohromady. Připraven k poklesu kabel otvory vzoru. Připraveno botičky hydratují a nechte zaschnout.  Popis typů smyček lze vidět na příkladu pletení "pinetok modro-zelené." Na základě materiálů, viazanie.my1.ru

botičky, pletení pinetok, prolamované, háčkování