o pletení

 

Pletení háčkování pinetok

Budete potřebovat: háček № 1,6, korálky pro klenoty ve dvou barvách, skončil rozeta pásky, pásky pro řezání závitů na kotníku boty pletení Popis Pro použití program, níže. VAROVÁNÍ! V závislosti na složení příze počet sloupců v pletené se mohou lišit.     Základní barva číselníku řetězce z 10 leteckých smyčky kolem připojit velikost je stejná jako délka nohou (ve vzorku 8 cm, 5-6 řádky kolem řetězce).

Marks za poslední sérii ovál je nyní nutné skloubit dva řádky: 1. řádek plést polustolbikami ne yo počet se zvyšuje, a 2. série příliš polustolbikami bez yo z poslední řady na oválu, ale obrátil se k předchozímu polustolbikami přibližně 90 stupňů (to je pletenina v jiné zdi oválu smyčky poslední série). Pak pletená bez zvyšování 2-2.5 cm SC. Pletení háčkování prolamované pinetokZískat úpatí stěny pinetok.

Výsledný balík mentálně rozdělit na dvě poloviny - přední a patu. Přední části fit bar s yo ve dvou nebo třech řadách (v závislosti na nit), mělo by být rovnoběžně s nohou. To znamená, že musíme tie semi-ovál sloupcích C yo na stěnách nohy, ale od okraje směrem ke středu.

Takže, začneme plést SC na střední stop vysokou zdí podél obrysu oválu u středu stěny nohy, nesmíme zapomenout ani na zaokrouhlování (popředí botičky) udělat odčítání, odpovídající poluovalu. Otočte pletení a plést v opačném směru na další řádek, a nezapomeňte udělat odčítání.

Když se semi-ovál dosáhla požadované velikosti, je třeba šít nebo remízu s spojovací tyče na špatné straně tyče s yo poslední série, spojující s první stolobik s nejnovější, druhý s předposledním atd. Pro krásu, jeden z řady je přední provyazyvat krajky, střídající se sloupy yo a vzduchu smyčky.

Patu nohy fit stolbikamis yo ve čtyřech řadách. Na stěnách paty v každém sloupci se petlyuprovyazat yo, stejně jako připojení na přední části chodidla, pletené na dvou sloupcích s yo od každého extrému v sérii sloupec s yo přední části chodidla, spojující sloupec až do konce série. Další řada pletené aktuální informace, provyazyvaya bary s oky v lichých let z předchozí řady, a mezi nimi provyazyvat vzduchu smyčky.

Další řádek pleteniny sloupce yo v každé smyčce z předchozí řady. Ve čtvrté řadě, tying běh na okraj vztah: sc, vynechat 2 oka, 5 sloupců s yo v jednom cyklu, jsou vynechány dvě smyčky.

Dekorace. Základní barva smyček řady prolamované vztah paty vyvyazat volánek následující: sloupec s yo, slečno dvě smyčky, jedna smyčka dál do pěti sloupcích se dvěma yo střídali smyčky vzduchu, jsou vynechány dvě smyčky. Naproti tomu vlákna tie límcem SC, provyazyvaya mezi všechny sloupce s jedním yo SC pod smyčkou předchozí řady (viz graf na potrubí). Pro límec kolem paty kontrastní nití pletené každého odběrného bar (pletené kolem oválné), pletené 5 SC.     Přišít na ozdůbky kontrastní korálky, polodrahokamy, oválné korálky zdobí přední část nohy, šít rozety z tkaniny, nebo nezávisle spojeny květina ve středu semi-ovál přední části chodidla. Prostřednictvím řady jemných paty snímek stuhu, která naváže botičky (vzorky nejsou zastoupeny) na materiál www.crocheting.ru

yo, delikátní, hák, jo, boty, schéma