o pletení

 

Pletení botičky

Pletací jehlice pro děti do 1 roku botičky. Pletené botičky mluvil prostě a jednoduše, a to i pro začátečníky. Tato metoda pletací jehlice pinetok velmi lehké a podrobně popsala postup. Takže, milí máma a needlewoman začátečníky, tato verze pletení pinetok dvou (2) nejvhodnější paprsky. Pro pletení pinetok,. A tak, háčkování pinetok potřebujeme: - dva (2) jakoukoliv barvu příze, v tomto případě, růžové a fialové, - obvyklý paprsky.

1) Sbíráme paprsky 22 smyčky růžové příze (asi dostat 9 cm) a úplet 62 řádků (cca 14 cm) podvazek viskózní (pokud chcete, můžete plést do St ST). 2) Pak zavřete osm smyček, uvázat nit fialové a pletené 63 smyček čelí řadě, 64 Počet smyček obruba, 65, počet tváří smyček     66 Počet obruba smyček. 67 Série obličeje závěsu 68 obličeje série závěsu 69, počet smyček obruba     70 Série obličeje závěsu.

4) tak, střídají 4 řady různých barev, měli byste si fialové pruhy 8, 7 a růžové pruhy. 5) Poslední a šití první řady. 7) obrátí na levé straně boty a shromažďovat na pruhované části závitu na obou stranách od bodu 2 do bodu 2. Výsledkem byla ponožka. Šije přímku z bodu 2 do bodu 3 (3-4 cm).

A ostatní také sbírat (od bodu 3 do bodu 3) na niti a oddálení otočil patu.     8) Jen provádět pletení botičky sekundu. Tady a připravené boty! Tyto boty mohou uvázat háček, aby krajky a bambulky. Kravata radost.     Publikováno v Tagy: na hobby-rukodelie.ru

pletení, pletení botičky, pletení pinetok, botičky, háčkování, šaty