o pletení

 

Pletací jehlice pinetok není to těžké

Máte vy nebo někdo víte, se objevil kluk? Samozřejmě, že budoucí matka a mnoho příbuzných shromáždili před Vše, co potřebujete dítě. Dávných tradic třeba těhotná žena nedělat nic, co se vztahuje k ochraně budoucího dítěte od narození - tajemství, které nelze naplánovat, a strach, že se něco může pokazit, ne, ne, ano, narušený.

Ale i přes to, po narození, málo chybí SZP, pleny, postýlky, kočárky a fleece Deky.  K dispozici je kus dítěte, šatní skříň, která je naprosto nezbytné a které jsou někdy opomíjené. To  botičky pro novorozence. Dětské botičky, které můžete udělat s rukama:  pletací jehlice nebo háčkované pinetok - není to těžké.

Současnost  pletené botičky pro miminko narozenin - co se děje s jeho vlastní rukou, potěší ještě víc. No, pro své dítě tie botičky je třeba. Můžete experimentovat a můžete použít připravený systém pletené pinetok. Takže, co to bude trvat?  Vy dobře víte, že dítě kůže je velmi jemná, takže vážně posoudit, do jaké téma, které používají pro pletení pinetok.

Tady se dává přednost organické bavlny vláken.  Budou nedráždí pokožku a jsou příjemné na dotek. Nicméně, pro chladné období je ideální, a jako materiál akryl.  Toto vlákno, ale umělé, ale měkký a teplý.  Samozřejmě, že vaše boty je k dekoraci, jako dekorace by měly být použity materiály jako saténovou stuhou v roce, ozdobné šňůry nebo pásky, self-tkané krajky atd.

Někteří doporučují použití různých flitrů korálků a kamínky. Ano, tyto dekorační předměty. Jistě, zdobí botičky pro miminko, ale zda budou v bezpečí? Není tu situace, kdy je dítě zraněné na flitry a korálky slz? Podle našeho názoru, nestojí za takové riziko. Zvláště vyšívání, pletení a dekorativní výzdobu dětské botičky o nic horší.  Tak, jak plést botičky? Řekni velmi přístupný a podrobně.

Lekce "  Botičky pro začátečníky "- vaši pozornost.  Pletací jehlice pinetok třeba 5 malých pletací jehlice č. 3 a 50 gramů příze.   Zadejte paprsky 40 smyček, a uzavřením je v kruhu, rozděleno do 4 paprsky. Další vyvyazyvayte žvýkačky, zatímco vy, nebudou vázány 7 cm program "K1, špatný."

Dostali jsme část pinetok, ortéza kotníku za dítě.  Další, v horní části nohy vyvyazhem naší pinetok. Pro tuto práci přesunout jehla číslo 1 má čtyři smyčky s jehlou číslo 2 (na jehle číslo 1 je nyní dosáhl 14 smyček), měla by zbývajících 26 odloženo, přičemž jehly. Nyní provyazyvaem 18 řádků obličeje smyčky jsou pouze 14 smyček, které jsou naše číslo 1 na jehle.

Teď je čas tvoří velkou část botičky.  K tomu, zadejte na stranách, která se vztahuje pouze na horní části nohou boty s 10 smyček a připojte se do práce až do chvíle, kdy jsme opustili smyčku umístěním do jehly takto: na jehle číslo 1 až 14 smyček (toe), paprsky číslo 2 a číslo 4 - až 16 smyček (boční) na jehle číslo 3 do 14 smyček (pata). Na své paprsky na pouhých 60 smyček. Poté následuje kruh plést 9 řádků.

Řádek číslo 10 v provazovat první dvě a poslední dvě smyčky na první a třetí jehly (špičky a paty).  Nyní máme na následujícím obrázku: 12 smyčky na jehle číslo 1 (toe), 16 smyčky na jehle číslo 2 (vlevo), 12 smyček na jehlici č. 3 (pata) a 16 smyčky na jehle číslo 4 (vpravo). V té době zrušil všechny smyčky, pak jen 12 smyčky na jehle číslo 1 (toe) a provyazyvaya je, dostat chodidla.

Je důležité, na konci každého řádku posledního cyklu nohy provyazyvat spolu s další smyčku počet čekajících, se získává z levé a pravé. V důsledku toho si provyazhete tak všechny části cyklu straně. Nyní jen zbývá uzavřít smyčku a smyčku pata ponožky a šití hran.  Pletení pinetok hák - trochu zábavy.

Z  Pletací jehlice pinetok se liší v tom, že háčkování umožňuje zahrnutí těchto dekoračních technik.  Botičky jsou získány velmi inteligentní.  Mimochodem, můžete pinetok začít svou kreativitu, ale to může být, abych tak řekl, že první krok.  Takže, je třeba připojit na velikost, která bude záviset na tom, co jste si vzali na vlásku.

Tenké bavlněné nitě musí být menší háček, a akrylové nebo vlny - o něco více.  Naše dvoubarevné pletené botičky jsou tak definovat, co je hlavní barva a další. Můžete si vybrat jemné růžové a bílé, modré a bílé, oranžové a bílé - to vše závisí na vaší chuti, ale hlavní barva by měla být tmavší.  Začněme u nohou pletení háčkování pinetok vyvyazyvaniya.

To je hlavní barva se spojit řetěz z 10 leteckých smyčky a kolem oválu vyvyazhem 8 cm dlouhý, což představuje asi 5-6 řádky po řetězu.  Nyní, když noha je připravená, psychicky označit poslední řádek oválu a má dvě řady provyazyvaem polustolbikami bez jo. Potom pokračujte plést další 2-2.5 cm SC, takže vyvyazyvaya straně "zdi" na nohy pinetok. Nyní rozdělí nohu na špičce a patě.

Sock provyazyvaem sloupce yo tak, aby povrch byl špičky rovnoběžně s nohou.  Po prst vyvyazali, sloupy s patou vyvyazyvaem yo. Když patu je připraven vyvyazyvaem kolo součástí, montáž kotníku dítě.  Další důvod k dekoraci, můžeme spojit s nití různých barev, může být přichycena a umístěny v různých částech háčkovaných pinetok. Na základě materiálů z U-la-la.ru

Schéma pletení, háčkování botičky, háčkování pinetok, háčkování