o pletení

 

Pletací jehlice pinetok

Do Pletací pinetok budete potřebovat: • 80 cm široká saténová stuha 11 mm.  Eraser.  Střídavě, K2, obruba dva.  Čelní plocha.

Obličejové řady - přední smyčku, obruba řádky - obruba Opakování, série kruhových pletené obličeje.  Podvazek.  Obličeje a obruba řady - závěs obličeje.  Popis práce.  Nit barvu Confetti barvy volby 32 (36) smyčky a šířit je na čtyři jehly punčochového zboží.

Pro zavedení do budoucna pinetok váží šest kola série v podvazek steh.  Pak se plést steh přední, s uprostřed paty - na začátku kruhové řady.  Na vrcholu vrcholy 6cm provádět řadu kruhových otvorů s popruhem na tahu (tj. * pletený 2 oka po nábřeží, 1 yo, REP od *).  Na všech tie smyčky na 1 kruhové obverse série, pak úplet obličeje 8 (9) smyčky jehlu 1. a 2. cyklu W paprsky.

Po kravatu na vrchol jen na těchto 10 (12) otočné podvazky přímé a inverzní série, celkem posledních 5 (6) smyčky 2. jehly a prvních 5 (6) smyčky třetí paprsky, další smyčky vynětí půdy z produkce.  Ve 4 (5) cm horní začít pletení vůbec smyček kruhové řady podvazek steh, a na začátku kruhové řady je nyní v přední části 10 (12) smyčky přední.

V první řadě kruhového pletení na hovořil o 1. 10 (12) v horní části smyčky, 2. jehly vyvyazat 10 (12) ok od olepování a kravatu, aby po příštích šest smyček, pouze 16 (18) smyček, na třetí za hovořil plést paty další 10 (12) závisí na hovořil o 4. až tie zbývajících 6 smyček a olepování hran vyvyazat z 10 (12) vedení, přičemž 16 (18) ok.  V 9 (11) kruhových řad smyček provádět odčítání na 1. a 3. jehly.

K tomu první dvě smyčky v drátu pletená (odstraní se první smyčku jako tvář, tvář a natáhnout to přes odstraněn smyčka) a upleteme poslední dvě smyčky po nábřeží.  Tyto opakované odčítání 3 (4) cyklů v každém směru 2. kruhové řadě.  2 smyčky zůstávají na první a třetí jehly.  Link má řadu kruhových obruba, poté převod do smyčky 1. a 3. jehly na 2. a 4. jehly.

Zbývajících 18 (20) smyček složit a šití steh plést.  Složte saténovou stuhou na dvě poloviny, uřízl konečky šikmo, aby se táhnou přes několik děr a kravatu luk.  Zdá se, že, botičky ready!  Materiály převzaty z časopisu "Sabrina", № 6, 2007, "dítě". Na základě materiálů, klubochek.net

Pletení, botičky, pletení pinetok, yo