o pletení

 

Pletací jehlice pinetok

Do Pletací pinetok Potřebujete: 25 g modré příze Super Dětské (70% polyakryl, 30% vlna, 107m/25g) rovné jehly № 2,5, 4 tlačítka. Podvazek: přední a obruba řady - závěs obličeje. Otvor pro tlačítka: jedno pro uzavření smyčky a v dalším řádku přes jeho volby. Hustota pletení šátek pletené 30 smyček a 64 rows = 10h10sm. Pletení pinetok paprsky. První část boot: Získejte 17 smyček a plést v podvazek stehu mezi okrajem.

Po 22 řadách vykládané Edge Loops ponechány otevřené. ČÁST Bootleg: Získejte 36 smyček a plést v podvazek stehu mezi okrajem, zatímco v páté řadě, stejně jako v 17. řadě, ustupovat vždy čtyři smyčky z levé strany, běh otvor pro tlačítka. Přes 22 řad v blízkosti okraje vykládané k levému okraji osmi smyček pro dalších 11 smyček svázat před podvazek viskózní, a zbývajících 17 smyček zůstávají otevřené.

Po sérii 44 mozaiky Edge Loops ponechány otevřené.     Nyní přeloženy do 17 paprsky až panty na pravé straně, na pravé straně přední části oka číselníku 11, přeložen do 11 paprsků přední závěs, na levé straně přední části oka volby 11 a převedena do špice až 17 smyček 1 díl = 67 bootovací smyčka . Ve všech závěsy ryadoy 12 plést do podvazek steh.

Teď, po obou stranách zůstaly otevřené smyčky 28 a 11 smyček v polovině svázat jediným podvazek St. Zároveň se na vnější straně na konci každého řádku provyazyvat 11. smyčku ze základu příštího líný oka po nábřeží, na vnitřní straně na konci každého řádku provést jednoduchou brož (= odstranění 11-tý smyčky nohy, po probíhající cyklus pletené přední a rozšířit své pronajal smyčkou).

Knit tak dlouho, dokud obě strany nezůstane až šest smyček. Smyčky v blízkosti. DVA botičky: plést symetricky. SESTAVA: Běž zpátky švu a patu nahoru.     Šít na knoflíky.

Používejte materiály zveřejněné v časopise "Sabrina dítě", № 5 / 2010.

botičky, pletení pinetok, pletení, oblékání