o pletení

 

Háčkovaných punčochových pletacích botičky

Pletací jehly 3 (5 paprsků), bavlny nebo vlny  Vytočit ve dvou paprsky 40 smyček, zavřít je v kruhu, distribuovat na 4 jehly (10 ok na každém paprsků). Knit 7 cm pružný K1: 1izn v kruhu, asi 22 řádků. Práce na pletací jehlici posunout o další 4 smyčky s jehlami 2, obdržela 14 smyček, by zbývajících 26 odložen, nebo tak, a nechali je na tři jehly, nebo převést na jiné kruhové jehly (a vedení), nebo PIN pletení.

Na 14 předních závěsy šití pleteniny 18 řádků.  Horní části nohou.  Skóre po stranách nově připojených vrcholu botičky na 10 stehů a uvedena do provozu zbývající smyčky, jejich distribuce na jehly takto: mluvil v prvních 14 smyček (toe), druhý a čtvrtý z 16 smyčky (boční), třetí promluvil 14 smyček (pata). Celkem 60 smyček.

Knit 9 řádků podvazek viskózní v kruhu (střídavě řadami obruba přední smyček). Na poslední, desáté řady provyazyvaem dohromady první dvě a poslední dvě smyčky na první a třetí jehly (špičky a paty).  Zůstaňte: 12 ok na dráty (toe), 16 ok na dva paprsky (vlevo), 12 ok na 3 paprsky (pata) a 16 smyček ve 4 paprsky (pravá strana). Celkem 56 smyček.

Dočasně otlozhitvse smyčky, smyčky než 12 střední část (toe) a plést je z jediného.  Pletené přední steh, na konci každého řádku z posledních smyčky nohy provyazyvaem spolu s další smyčku počet čekajících, se získává z levé a pravé. Když jsou všechny smyčky pletené boční části, v blízkosti smyčky a smyčky ponožky patu, šít na okraji pletené steh.

V horní části kruhové gumové pásky lze ohýbat směrem ven, a ve spodní části, kde končí dásní, posuňte kulaté tenké tesemochku nebo stuhou.  Druhá botičky vhodné stejným způsobem. Na základě materiálů, www.babyblog.ru

Související příspěvky:
  1. Dětské pletené to trvá

smyčky, botičky, oblečení, pletení, pletací jehlici