o pletení

 

Pletací jehlice pinetok

Pletací jehlice pro děti do 1 roku botičky. Pletené botičky pletení jednoduché a snadné i pro začátečníky. Tato metoda pletací jehlice pinetok velmi lehké a podrobně popsala postup. Takže, milí máma a needlewoman začátečníky, tato verze pletení pinetok dvou (2) nejvhodnější paprsky. Pletací jehlice na pletení pinetok pinetokPro pletení pinetok. A tak, háčkování pinetok potřebujeme: - dva (2) jakoukoliv barvu příze, v tomto případě, růžové a fialové, - obvyklý paprsky.

1) Sbíráme paprsky z 22 smyček růžové příze (asi dostat 9 cm) a úplet 62 řádků (cca 14 cm) v podvazek steh (pokud chcete, můžete plést do St ST). 2) Pak zavřete osm smyček, uvázat nit fialové a pletené 63 smyček čelí řadě, 64 Počet smyček obruba, 65 smyček obličejových série, série 66 obruba Opakování. 67 sérií obličeje smyček     68 Série obličeje smyček, 69 smyček obruba série, 70 sérií obličeje závěsu.

4) tak, střídají 4 řady různých barev, měli byste si fialové pruhy 8, 7 a růžové pruhy. 5) Poslední a šití první řady. 7) obrátí na levé straně boty a shromažďovat na pruhované části závitu na obou stranách od bodu 2 do bodu 2. Výsledkem byla ponožka.     Šije přímku z bodu 2 do bodu 3 (3-4 cm). A zbytek také sbírat (od bodu 3 do bodu 3) na niti a oddálení otočil patu.

8) Jen provádět pletení botičky sekundu. Tady a připravené boty! Tyto boty mohou uvázat háček, aby krajky a bambulky.     Úplet s potěšením na materiály hobby-rukodelie.ru

Související příspěvky:
  1. čepice
  2. yo

botičky, botičky pletení, pletení pinetok, pletení, háčkování