o pletení

 

Měkké háčkované botičky

Měkký úplet botičky (N. Svezhentseva, časopis "selka" 6 / 1988) Materiál: Jersey - 25 - 30 g, můžete použít jakoukoliv barvu nebo jejich kombinace. Boty se skládají ze dvou částí: boty a nohy. Začneme s boty. Zadejte paprsky 72 smyček (včetně 2 Edge), pletené 6 řad vroubkovým vzorem (licence Měkké háčkované botičky yoa izn P. -.. Jednotlivci smyčka ) a 8 Series - punčochy (licence P. - jednotlivci smyčky izn P. -... izn smyčka).

Nyní se rozšířila po poutka na tři části: dvě strany (až 28 smyček) a střední (14 smyček).     Pokračujeme v pletení ponožek: plést v osobním sérii 28 smyček pravé bočnici 13 a centrální část smyčky, smyčka plést posledních 14 s první smyčkou na levé bočnici. Práce, pak uvnitř.

Teď: obruba řádku Knit 13 smyček obruba, a ve 14. a 15. provyazyvayte obruba společně, v řadě obličeje - 13 obličeje smyčky a 14. a 15. smyčky po nábřeží. Tento sestup pokračoval až do poloviny vyvyazhite strany - v práci musí zůstat po dobu 14 smyček. Počet smyček ve střední části se nemění. Knit 8 řádků v St st.

V osobním muset udělat nějaké jemné krajky vzorem (pásma), který prodernite díry v prolamované - bude řetězce.     K tomu, alternativní celé série 2 smyčky podél přední a yo. Počet obruba vše ok a yo provyazyvayte obruba. 10-14 řadami číslo prolamovaný opakovat. Poslední Knit 6 řádků v St ulice, v blízkosti smyčky.

Sole plést do St st. Sbíráme pět smyček, v první řadě provyazyvaem obličeje. Na konci každého ze čtyř sérií byl přidán 2 oka, aby se práce 13 ok. Knit 20 řádků rovně, pak na začátku a na konci obličeje série byla přidána jedna smyčka. Přes přední řady a zvýšit opakovat pletené 6 řad rovnoměrně do 17 smyček.     Jak se sníží na začátku každého řádku: 2 krát v jednom cyklu a 2x - na dvou.

Posledních 5 smyček těsném sledu. Montáž: Podrobnosti otutyuzhivaem, šít střevíček, kombinovat jej s podrážkou háček obvyazyvaya na přední stranu háku. V mnoha závity prolamované krajky nebo pásky. Také, pletené botičky a druhé.

Související příspěvky:
  1. Módní Pletací

delikátní, botičky, yo, yo