o pletení

 

Jak uvázat boty háčkování?

Čekáte miminko a už přemýšlí o dítě věno? Jistě chcete přiřadit sami něco pro své budoucí dítě? Nebo někdo z vašich přátel čekání na přírůstek do rodiny, a uvažujete o dárek? Botičky - velmi pěkný kousek oblečení pro novorozence.

Pletací pinetok neměli moc času, ale přinese mnoho příjemných chvil, protože boty, vesty a posuvníky jsou pěkné symboly budoucího dítěte.     Jak uvázat boty háčkování? Pletení baby pinetok oblek vlny, bavlny a akrylu. Na vlněná příze mohou být alergičtí v takovém případě pletení teplé pinetok lepší použít akrylové pro děti.

Skloubit tyto pinetok jsem se míchané příze: 50/50 bavlny a akrylu. Příze: Hák: 2,5     Typy smyček: Air smyčka, sloupec s yo, SC, spojující sloupci, 2 sloupce s yo, provazovat. Pro nejmenší (0-3 měsíců), délka nohy 9, viz Popis pozice:! Plést do 2 závity.

Začněte s jediným pletení. K tomu je třeba vytočit řetěz 13 letadel smyčku a 3 vzduchu výtah. Pak na páté od začátku smyčky po řetězu s yo. 1. řádek: Závěsné na obou koncích řetězce (špičkou a patou) vážou na 5 sloupců s yo.

2 série: v každé z 5 vnější smyčky (špičkou a patou) pro připojení k 2 bar s yo.     3. řádek: V každém z 8 vnější smyčky (špičkou a patou) pro připojení k 2 bar s yo. Důležité: chodidla nejsou plést ve spirále! Každá série je kompletní připojení smyčky, a vedle řady začít s 3 Mamutka závěsy.

Příští série přechodu od paty ke straně - se pletení z horizontálního na vertikální a posiluje obvodu základny.     Knit 1 řádek SC a doplňky, čímž se zabrání nebyl ve smyčce základny a házení sloup z předchozí řady (háček je zapsána na špatné straně zprava doleva, házení sloup z předchozí řady, zvedl nit a vytáhl naruby, provyazyvaetsya sc).

Další dvě řady sloupec s yo bez přidání smyček. Jak svázat boty háčkování? Pleteníbotičky přeložte podélně na polovinu a najít střed prstu. Vlevo a vpravo od středu prstu odložit až 15 smyček a poznámka vlákno. 1. řádek: 3 mamutí smyčky, 4 nohy jo, 10 x 2 sloupce s yo svázané, 5 sloupců s yo. Pro zachycení zadní stěny smyčky.     Rozbalit pletení.

2 Series 3 Mamutka smyčky, 4 nohy yo, 5 x 2 sloupce s yo svázané, 5 sloupců s yo. Rozbalit pletení. 3. řada: 3 Mamutka smyčky, 4 nohy yo, 5 let s bary svázané (jeden vrchol), 5 sloupců s yo. Složte levé a pravé straně ve špičce a na špatné straně vnější smyčky 5, zbývající nejsou uzavřeny, provazovat spojovací tyče.

Rozšíření závit na špatné straně, a začít pletení botičky na vrcholu středního prstu.     3 mamutka smyčku a pak kolem tyče s yo. Při přechodu z prstu na stranu pletené botičky 2 sloupce s yo dohromady (jeden vrchol). Jak svázat boty háčkování? Pletenízavřít počet připojení smyčky. Rozšíření a pokračovat pletení do systému. Kravata jediný prst a botičky na obvodu bílé příze * 3 vzduch smyčky, vedení, která spojuje 2 *.

Odkaz na dekoraci květin patě boty. Složte kruh vláken. 1. řádek: plést ve středu kruhu 6 sc. Zatáhněte za kroužek, tahání nepracující konec nitě. Pak se plést do spirály. 2. řádek: úplet v každém sloupci se 2 KS. 3. řada: * 8 vzduch smyčky, spojující smyčka "grip na přední stěně rozsahu čtyř sérií: bílé příze * 10 vzduchu smyčka, vedení, která spojuje * Zachyťte zadní stěny kruhu.

Sew květiny do středu patě boty.     Bílá krajka tie příze pro vázání boty 100 až 110 letadel závěsy. Vložit do boty a kravatu luk. Pro dekoraci můžete použít pinetok krajky, satén stuhy, květiny saténové stuhy, krajky, háčkované květiny, atd.

Doporučení příze pletené pinetok lze nalézt zde: botičky háčkování "Violet" botičky pletení "tenisky" botičky paprsky " , My Flower "Pozor! Pokud se vám líbil náš model a vy pinetok na jeho popis svázané k sobě, a teď chtějí ukázat své práce - můžete posílat fotografie pinetok na verenea-master@mail.ru. Budeme posílat fotky vaší práce v popisu tohoto modelu.

Od vás je vhodné stručně - Jaké je vaše jméno (jméno nebo přezdívka), z toho, co město, jaké materiály se používají a jak práce postupovala (nebo byly obtížnost Easy), připomínky a náměty. Těšíme se na vaše práce! Milujte své práce, Sverdlovská oblast. "Očekáváme, že chlapec. Pletené botičky pro popis "Sweet chryzantémy."

Jsme příze baby, 100% akryl. Pletené na 2 řádky jako v popisu, se ukázalo větší, 12cm. Tohle je moje první práce háček. Hlavní věc, která byla podrobně.

Ukázalo se, že dobře. "Elena Belgorod. "Link botičky na popis, použité příze" Pehorka "série - bavlna pro děti, 100% bavlna. Děkujeme vám za velmi podrobný popis, pracují velmi rychle a snadno! Botičky dá své přítelkyni, jejíž holčička brzy bude rodit! "Nina Izhevsk. popis. Hák 3, 100% akryl příze Baby. Na základě materiálů, www.korolevstvo-masterov.ru

botičky, květin, háčkování pinetok, botičky pletení, háčkování