o pletení

 

Dětské botičky pletení

Kolik stojí dítě potřebovat pinetok? Jeden pár nestačí, je to určitě, dva, taky. Měli jsme pět párů, nejspíš. Jeden napsal, na druhé straně nalil vodu nebo vývar, šlápl na mokré podlaze, atd. Proto navrhuji zavést dítě pinetok mnoha paprsků! Poté, co její matka rukodelnichat radost a dítě, nevadí mu v teple a útulně.     Pamatujte si, že jsme se učili Pkak ve škole pletací jehlice?

Obrátili jsme svůj nos a říkají, že život je vaší pletené nejsme po ruce, můžeme si představit cokoliv koupit v obchodě. Učitel trpělivě pokračoval nás učí plést a lehce sklouzl časopisů, jako je pletení jehlice.

Vzpomínám si, jak výuka práce jsme začali pletací jehlice jednoduchých modelů, jako je pletení šály nenáročný, pak ponožky a pantofle, a dokonce i pletení rasmmatrivali schéma pinetok dívka, která měla mladší bratři a sestry, chováni pro své dítě botičky pletení nebo háčkování.     Ale bylo tam něco, co jsem byl roztržitý ve svém článku "?" Už jsem řekl, jak se to váže krásná obuv pro naše děti, ale dnes jsem se chtěl s vámi podělit o jiný způsob spojování (viz foto).

Kupodivu je krásné dítě botičky pletení připojit jakýkoli maminky needlewoman. Níže je diagram z chovu. . Shromažďujeme 35 smyček a vzorované punčochy pletené pletení a zároveň přidáme na obou stranách čepele po prvním a před poslední a na obou stranách od středu jedné smyčky. Přírůstky se v každé druhé řadě 3 krát.     (Kontrastní barvě).

První řádek pleteniny všechny obličeje závěs, druhý řádek všechny obruba. Třetí řada: K1, yo * 1, 2 osoby dohromady .* plést do konce. Čtvrtá řada: obruba všechny. Pátá řada: všechny tváře. Šestá řada: obruba všechny. Jdi na původní barvy a pletená takto (7ryad): Bend okraji v polovině otvory a provyazyvaem po jedné smyčky s jehlou a jedné smyčky podél předního okraje.     A tak dále až do konce Krai.

Od 8 do 20 řady plést do podvazek stehu, tj. obličeje smyčky ve všech řadách, a to jak v osobním série, a obruba. . K tomu, pletený 19 smyček, a ponechat je otevřený (a poslední 19 odst. i), a plést pouze 9 sekundární smyčky:. * 8 osob, jednoduchá kresba, naopak obruba 8 smyček a 2 společně izn, Turn * Opakujte 8-krát. Pak se pletl obličeje 9 sekundární smyčky a 11P. Zbývající vlevo. Další řada plést obruba.     krajky pro 2 osoby. * 2 osoby.

Nicméně, 1 yo, 1 jednotlivců., * Opakovat až do konce, 2 osoby. Další řada obruba všechny. Pak se pletl 10 řádků v St ST (licenční číslo smyček v osobním a izn. Stinné v řadě), a dalších 6 řádků v podvazek steh (kontrastní barvě). Zavřít všechny smyčky na jeden zátah.

Všechny pinetok připraveno, šít, projít krajky a užijte si dítě. Nicméně, zatímco pouze jeden     Ihned přistoupit k druhé páření botičky. - Na základě materiálů, detkikarapuzi.ru

pinetok pletení, pletení botičky, yo, grafy pletení botičky, yo