o pletení

 

Botičky vlněné ponožky místo

Botičky - je to boty s měkkou podrážkou pro malé děti. Botičky dělal více pro dekorační účely, k zahřívání malé nohy, vrátit se domů na procházku v kočárku a obdivovat je. Botičky lze dokonale použít místo vlněných ponožek. Kromě toho pomáhají doplnit představu o roztomilé děti na ukončení "ven", nebo na fotografii. Protože oni jsou tak rozdílné, krásné, nádherné.

Pletací pinetok na jehly: Dětské boty a ponožky pletené, že má pravdu - za pouhé dvě jehly. Počet smyček určit objem vzorku a nohy po kotníky. Podvazek plést několik řádků.     Jejich počet by měl být dostatečný, aby pagolenki - to znamená, že interval od začátku paty ke kotníku. Pokládat polovinu smyčky a značky (např. barevné nitě) centrum, podivné smyčky.

Kravatu a více podvazek těžké, ale v každém řádku, aby se dva yo: jeden před a jeden po hlavní smyčky. Tato část ponožky je vzdálenost od paty zvednout palec na noze.     Počet řádků, určit, aplikaci přímo na úpatí pletení. Nyní, pletené 6 řádků v St St bez přidání smyček.

V případě, že ploché plátno .- přední části ponožky. Pokračovat podvazek viskózní, snížení počtu 4 smyčkou, jeden na začátku pletení, další na konci dráhy a jeden v přední části centrální smyčky a po ní. Tak. odčítání, pletené 8 řádků. Poslední řádek ukončit v žádném případě. Látkové přeložte na polovinu: to bude opakovat profil nohy.     Pak se připojit kettelnym šev (zadek) a spodní straně.

Pokud je první číslo bylo volané v úzkých nebo metru vysoká výtah, pak šít straně by neměla konce. Tyto ponožky jsou přitahovány nejen snadno plést. Pokud se protrutsya, lze dole řezat, boční šev a nadvyazat rozpustit znovu. A pokud si šít spodní kus kůže nebo plátna, jsou vhodné pro velikost chodidla, výsledkem je pantofle.

Mohou vyšívat na pletení punčoch závit jasné barvy. (.. Článek na webových stránkách http:// avemeri ŽP) Materiál: vlna, nebo docela dost bavlněné příze.     Popis práce musíte nejprve připojit na chodidla pinetok. Kravata řetězec 12 vzduchu smyčky, pak umění. b / n na třetí cyklus od začátku řetězce.

Kravata řetězce na obou stranách umění. W / O čtyřikrát, čímž se dvě smyčky na každé straně nohy - od špičky a paty - první 3 lžíce a pak na 2 polévkové lžíce.. Propojením jedinou změnu v příze jiné primární barvy a spojovat umění. b / n dvou kruhů straně provyazyvaya každé položky. Loop Station. na dně. Všimněte si, že je lepší, aby plést do spirály - v tomto případě poskytnout další uvetom se pěkně.

Každý řádek je lepší dokončit první smyčky polustolbikom předchozí řady a další řádek začíná na jediného leteckého smyčka pro zvedání.     Knit dvou řadách strany, složit po botičky, a definovat smyčka, ze které začnete vyvyazyvat ponožky: měřeno od Central Loop osmi smyčka vpravo i vlevo a otmettekraynie smyčka na vlákně o jinou barvu.

Protahování závit pod označením smyčku, uvázat 8 umění. s yo, Představujeme hák ve smyčce každou druhou kolej. Místo toho, vlněné ponožky boty pletení pinetokdalší řádek pleteniny 4 lžíce. s / n po každé jiné umění. předchozí řadě. Ponožka je. Pro posílení prst, vytáhněte nit na stranu a pletené kolem prstu 6 lžic. b / n.

Nyní můžete přejít na boty. Tie jeho umění. s / n na každé stanici. Předchozí série, série polustolbikom provedení, a další série začíná dvěma leteckými smyčky pro zvedání. Spustit jako 4 řádky. Sapozhok dokončena.

Svažte ho jeden z mnoha uměleckých. W / O závit v kontrastní barvě, a vázat na okraji zubů: tvoří řetěz 3 Air sekce mezi umění. b / n. Aby krajka botičky pro kontrakce: řetěz smyček 40-50 tie semistable. Na konci krajky dělat střapce, nebo květiny. Chcete-li mít Ukázalo se, květiny na poslední smyčku krajky, do 4 plátky - řetěz pěti vzduchu smyček.

Je možné svázat poněkud jinak: podrážky vyvyazat na řetězu 15 na jeho kravatu st. W / O 5 krát. Přidat, jako v prvním modelu. Propojením jediný přivázat třech řadách umění. b / n. Pak tie další kousek stejného ovál, který bude sloužit jak na přídi a jazyku boty. Dejte ji na stranu a kravatu st. w / n, prodevaya háček současně boční smyčky a zámek botičky.     Závit je lepší, aby se kontrastní barvě.

Stejné vlákno a dále plést se botičky - série umění. b / n a série umění. s / n. Změna závitu. Kravata další 4 řádky st. s / n, poslední řádek Knit kontrastní barevné nitě. Kravata všechny lišty příštího století. b / n a poslední série - zuby. Kravata řetězec, vložte jej, kravata. Materiálu http:// lel.khv.ru

Botičky, háčky, pletací pinetok, yo