o pletení

 

Pletení klobouky

Pletené čepice jsou ideální pro začátečníky se učit pletení. Pletací klobouky yoPletené čepice pro děti je velmi jednoduchý a srozumitelný i pro začátečníky. Pak se můžete naučit pletení čepice a letní móda a klobouky ve stylu hippies, a pak pletení barety. Pletené čepice a možná paprsky a háku.

Než začnete provádět jakékoli háčkované čepice, aby vzor na základě a aplikovat je na požadovaný styl. Pletená čepice by měla začít s odstraněním metr: Změřte obvod hlavy, pak vzdálenost od horního okraje klobouku na přední, zadní a boční, stejně jako shora na časové straně. Typicky, pletení čepice pletení začíná okraj dásní.

Pletací klobouky mohair pletení není možné bez podšívky nebo přidávání k řetězci vlny mohair.    háčkovaná čepice háčkovaná začíná na vrcholu, ze SZP a pak se obtáčí kolem. Takže zvažte pletení klobouky.  Pletení čepice začíná od 5 vzduchu smyčky a uzavřené v kruhu. Další, pletení čepice pokračuje kolem kruhu, každý řádek začíná se 3 cykly

namísto zrušení některých z prvního sloupce s yo a končí v posledním sloupci smyčky směsi vzduchu.  1. řada - od kroužek sloupců vyvyazyvaetsya 12 s yo.  2. řádek - 3 oka zvednout série, sloupec s yo, 2 vzduchové smyčka opakovat 12 krát.

3. řádek - druhý, ale v každém sloupci, pletené na 2 bar s yo.  4. a 5. řady - 1 sloupec s yo, 2 vzduchové smyčka opakovat 24 krát, zatímco sloupce vázat na sloupec z předchozí řady.  6. řádek - jako třetí řadě.  7., 8., 12. 15. série - stejně jako ve 4. řadě, ale opakovat pletení tyče 48 krát.  9., 10. a 11. řady - 1 sloupec s yo, 1 smyčka vzduchu, sloupec s yo dalšího sloupce, 2 vzduchové smyčka opakovat 24 krát.

16. řádek - pletené 144 SC v každém sloupci se yo SC, v oblouku smyčky vzduchu, 2 sloupce, aniž yo . 17. řadě - 3 vzduchu smyčky vzestup, pak další sloupec 2 KS, 2 tie bar s nedokončenou let, což je jeden vrchol, pak se oddělí 72 krát.  18. řada - pletené 72 SC.  Pro začátek si můžete vyvyazat malý míč ze 3 smyček vzduchu a zavřete do kruhu.

Další, kravatu s 2 KS do každého KS asi plést 2 řádky a dokončit, jak začali, s 3 smyčky. Vytáhněte se a šít nahoru, připevněte ji na špatnou stranu.  Zadejte slovo modré na článek shrnuje pletení čepice Na základě materiálů, www.garmoniavdome.ru

trvá, pletení klobouky, čepice, pletené baret, yo