o pletení

 

Pletení čepice paprsky silné semivlněné příze

Čepice, uvedené v těchto obrazech, bylo spojeno se silnou semi-vlněná příze. Fit Každý výrobce příze. Pletací klobouky paprsky tlusté vlněné příze semi-hatHlavní: 100-unce naviják by měl být 100-150 m příze. Například, příze fit Semenovskaya "Arina" (123 m/100 g).  Take silné paprsky 6.  Dlouhá čepice , Jako každý váží sám sebe, ponožky a punčochy, pletené pěti paprsky. Začneme od okraje a postupně směřuje k korunu.   Dva paprsky přijímat asi 60 smyček *.

To je průměrná obvod hlavy ~ 55 cm  Cap spojené paprsky  Velmi dobře táhne, ale můžete přidat / odečíst několik smyček podle chuti.  * Pokud se rozhodnete pletené čepice z tenké niti a mají tenčí dráty - počet smyček nutné zvýšit odpovídajícím způsobem. Někdy budete muset udělat několik pokusů o vyzvednutí požadovaný počet smyček příze pro některé jeho hlavu.

Pletený top, vyzkoušet - je rozpuštěn - nehodí.  Vytočil smyčky musí být rozděleny mezi čtyři paprsky spojující kruh.  Pátý rameno - práce. Knit asi jako obvykle před plátno satén, netočí nikde.   Po chvíli si všimnete, že váš produkt je jako uzávěr.

Pokud si to rozmyslíte pletené  dlouhé čepice, můžete dokončit právě zde, v případě, že rozhodnutí pevně - Knit až do délky téměř 30 cm  To je obvykle dost.  Uzavření smyčky nebo horním toku přes je a táhne nit ocas uzel naruby.  Posílit, aby nepřišly vrátit zpět, a víčko je připraven.

Můžete ji nosit. Na základě materiálů, cmapywka.ru

smyčka, klobouk, pletací jehlici