o pletení

 

Pletení klobouky začít s elegantním uzávěrem

Zkuste se připojit si pár jednoduchých věcí a háčkování. Začněme s jednoduchou a elegantní baret. Budete muset připojit № 4 a vlny příze. Pletení bude SC, ale reliéf viskózní (tj. háček vkládá pod poloviční smyčky z předchozí řady). Takže pletená řetězce vzduchu smyček (délka závisí na požadované velikosti).

První a druhé série se skládá ze sc. Na konci druhé řady provyazyvayut tři polustolbika.  3. řada: 3 polustolbika, a pak se plést sc v zadní stěně. Obraz se opakuje z první řady.  Ujistěte se, že šířka čepele se nemění. Propojením 70 cm, připojte krátký copy okraje plátna.

Naměřené 15-20 cm oborvite závit, prosunte zbývající "ocas" jehly a tahat druhou stranu listu, který končí polustolbikami.  To bude v horní části baret. Protějším okraji váže více (optimální - 5) řádků SC rovnoměrně zužuje od řady k řadě. Domnívá se, hotovo!

Když se naučíte tento jednoduchý způsob, je možné komplikovat jeho úkol, a plést několik květin ve spirále.  Nyní se snaží spojit s pletením klobouk klopě.  Tento produkt je ideální, protože děti i dospělé. Pletené čepice začít s elegantním víčkem hákuPoprvé se bude spoléhat na dětskou hlavu. Zadejte paprsky 11 smyček, pak pletený 31 cm podvazek viskózní (všechny pozice v obličeji smyček).

To bude klopě, to může být provedeno s barevnými pruhy, nebo nějakou zajímavou vzor. skončil s klopou, volby 52 závisí na delší straně souvisejících nože a další 5 palců Knit takto: K1 a 3 obruba. Pak to má 4 řádky, a pak z vnitřní úplet 2 obruba pravdu. V důsledku toho musí zůstat 39 paprsky sv.

Snížení smyčka by se měla opakovat stejným způsobem znovu po čtyřech sériích. Zůstávají pro 26 smyček. V další sérii čtyř snížení se musí opakovat.  Posledních 13 smyček se v St St (4 řádky), pak vyzvednout na jehle, a šít upevněte produktu.

Můžete ji nosit! Na základě materiálů, vayjem.com

má háček, yo, šaty, yo, vzor