o pletení

 

Pletení klobouky

Čepice, uvedené v těchto obrazech, bylo spojeno se silnou semi-vlněná příze. Fit Každý výrobce příze. Hlavní: 100-unce naviják by měl být 100-150 m příze. Například, příze fit Semenovskaya "Arina" (123 m/100 g).

Pletací jehlyTake silné paprsky 6. Dlouhá společné zemědělské politiky, stejně jako všechny sebeúcty ponožky nebo punčochy, pletené pěti paprsky. Začneme od okraje a postupně směřuje k korunu. Dva paprsky zaměstnat asi 60 smyček *.

To je průměrná obvod hlavy ~ 55 cm Header, spojené dráty, velmi dobře táhne, ale můžete přidat / odečíst několik smyček podle chuti. * Pokud se rozhodnete pletené čepice z tenké niti a mají tenčí dráty - počet smyček nutné zvýšit odpovídajícím způsobem. Někdy budete muset udělat několik pokusů o vyzvednutí požadovaný počet smyček příze pro některé jeho hlavu.

Pletený top, vyzkoušet - je rozpuštěn - nehodí. Vytočil Opakování se rozdělí mezi čtyřmi paprsky spojující kruh. Pátá rameno - pracovat. Knit asi jako obvykle před plátno satén, netočí nikde. Po chvíli si všimnete, že váš produkt je jako uzávěr.

Pokud si to rozmyslíte dlouhé pletené čepice, můžete skončit právě tady, v případě, že rozhodnutí pevně - Knit až do délky téměř 30 cm je obvykle dost. Uzavření smyčky nebo horním toku přes je a táhne nit ocas uzel naruby. Posílit, aby nepřišly vrátit zpět, a víčko je připraven.

Můžete ji nosit. Na základě materiálů, cmapywka.ru

Související příspěvky:
  1. pletené plavky, prolamované
  2. háčkování

SZP, smyčky jehlou