o pletení

 

Pletení čepice jednoduchý klasický model

Rychle se vázat tento jednoduchý klasický model ze silné příze silné paprsky.  Výrobky z tlusté pletené příze úžasně rychle. Cap-hlemýžď, vytvořil designér Elizabeth Zimmermann v roce 1967, konkrétně háčkování Vlna Sheepsdown, bude připravena během několika hodin. Tato čepice byla najednou pracoval s příchodem nového typu speciálních točil vlny.

Problém pletařky může dělat to trochu těžší kvůli použití silnějších paprsků: s trochu obtížné řídit, a možná brzy unaví ruce. Při pletení vzorů z tlusté vlny by měly být také vědomi toho, že vnitřní kruh mnohem menší, než je venku.  Proces pletení pletení klobouků šneky a konečný výsledek vám velkou radost.

Malé kroužky mohou plést různé špice: můžete začít pracovat na kruhové jehlice délky 40.5 cm, pak intenzita by měla jít do výpletu a spustit horní víčko. Můžete propojit celý model klobouky na kruhové jehlice 60-80 cm na délku  Na původního modelu Elizabeth měla pět šroubovic.  Zvláštní příplatky tvoří pěkný okraj.

Nicméně, po krocích, pevný okraj zmizí. Později, Elizabeth přišel se způsobem, jak udržet je až na vrchol čepice. K tomu bylo nutné snížit počet spirál až tři (viz foto).  Zpočátku může být čepice snadno získat z jednoho svitku, ale výrobce snížila délka vlákna v roli, aniž by se změnily jeho tloušťce.

V důsledku toho se nyní na klobouku se trochu více z jedné cívky, a ze tří glomerulů může dostat dva klobouky.  Průměrná hustota pletení: 2 = 2.5 cm smyčka  VELIKOST: Materiály: kruhovou jehlici délky 40 nebo 60 cm (5,5 - 8 mm, případně 9 mm pro ty, kteří dobře plést)  M1 = přidejte 1 smyčka. Způsob smyčkový zisk je stanovena na začátku spirály.  Při spuštění se zvětší na podvazkové pásy, můžete použít jakoukoliv metodu.

Volby 40 smyček.  Knit 5 řad přímo (podvazkový) (foto 1).  Další řádek: Přidá se 60 provyazyvaya smyčky (2 přední smyčky, M1) v celé sérii, kompletní M1.  Společně zajistí, aby žádné smyčky zlomu, a oslavují startu série.

Přejít na začátek vzoru (foto 2).  * 2 obruba oka, pletené 2 oka spolu obruba, 16 přední smyčky, M1. Opakujte od * 3 krát za sebou.  To je místo, kde zesílení metody (M1), má smysl: pracovní vlákno udělat smyčku tak, že vlákna z pravé jehly je na vrcholu (foto 3).  Opakujte kolem kruhu, a uvidíte, že každý pás podvazky řadě přesune na jednu smyčku vlevo, a počet smyček se nezmění.

To je pravda: Každý tog (provyazyvanie dvě smyčky dohromady obruba) je kompenzován přidáním (ML).  Alespoň v jedné spirále jsem stáhla jeden krok z M1 na konci § 16 před smyčky z předchozí řady. Je to škoda (foto 4).  Naštěstí Rozpusťte přípravek není nutné: stačí zvedne žebříku (vzadu), špička pravé paprsky (foto 5), zadejte levou jehlu pod přední stěnu a přední provyazyvaem (foto 6).

V předchozí sérii bylo provedeno navýšení.  Teď Nezapomeňte zvýšení ml au této řady.  Celkem 18 řad. (Elizabeth Zimmerman řekl o 18 až 20 řádků, ale 20. série nemusí mít dostatek příze v uvedeném modelu 18 řad) (foto 7).  Po ukončení spirály v 18 řádcích, jste připraveni na implementaci ubavok koruně, držet na okraji, tvoří M1 růstu.

Chcete-li hlouběji klobouk a máte dostatek příze, můžete přidat několik řádků.  Běh na vrchol.  (1 Špatná smyčka, pletený 2 oka v místě obruba, pletený 2 oka na stinné místo, 15 přední smyčky, M1) 3 krát.  Ano, již podruhé v pletených 2 oka v obruba místě, pak se pár smyček provyazyvayut přední povrch (obrázek 8).

Další řada: (1 Špatná smyčka, pletený 2 oka v místě obruba, pletený 2 oka na stinné místo, 14 přední smyčky, M1) 3 krát.  Další řada: (1 Špatná smyčka, pletený 2 oka na místě obruba, pletený 2 oka na stinné místo, 13 přední smyčky, M1) 3 krát, atd. snižuje počet běžných obličejových smyček v každé oblasti jeden.

Po spuštění na druhé klubko vlny Sheepsdown, musí rozplést nit cestu. takto: Vlna spryadena přidání 4 nejsou příliš těsná.  Oddělte každý ze čtyř nití na určitou délku (foto 9). Liznite jedné straně a rychle třít ruce asi 5 sekund (do té doby, dokud se nebudete cítit teplo z tření). Pletení čepice jednoduchý klasický model čepiceDo stejné na druhém konci vlákna.

Mírně kroucení příze a příze tloušťka rozdíl není patrný.  Pokračovat v práci.  Při zbývajících 10 tváří smyček, může ti z vás, kteří používají kruhové jehly chtít jít do hadice paprsky. Další bude trochu nepříjemné plést (plést 2 oka v místě obruba, pletený 2 oka na místě nepříjemný , přední smyčku, M1) 3 krát.

Elizabeth nabízí tu zůstat, rozšířit pracovní příze přes zbývajících 12 smyček, stavět nitě a dokončení práce. Nicméně, když pracoval jako tlusté příze smyčky tři přidanou hodnotu. Snažím se plést ještě jeden řádek a obruba smyčka získat 2 místo 3 následujícím způsobem: (. [Skluzu 1 smyčka, pletený 2 oka místo stinné, se prodlužovat přes odstraněny smyčka, 1 přední smyčka ml) = 3 krát jen 9 smyček.

Odhlášení (foto 10).  Připojte boční šev čalounění podvazky a klobouk je připraven.  Při kopírování odkaz na požadované informace. Na základě materiálů, www.melange-m.ru

smyčka, klobouk, šaty, vzor, ​​pletení, pletací jehlici