o pletení

 

Mám rád klobouky s ušima

Miluji čepice s ušima, takže design systém pletené Čepice s ušima mi trvalo nějakou dobu. I pletené čepice na práci a žádal přátele, aby Liveinternet, který věděl, že mě baví pletení klobouky. Pletená čepice dělám hodně modelů a vše, co jsem přišel s právem se v procesu páření.

Čepice spojené s tímto plánem v  různé barevné variace poněkud, a to tři na zakázku (všechny různé barvy) a jeden pro sebe je samozřejmě nejjasnější.  Pro mě je tento proces téměř jako kouzlo, na první nikdy nevíte, co dostanete. Takže někdy Uvolněte víčko část je připojen, jestli se to nelíbí. Nelíbí se mi plést čepice pro hotové programy.

Od narození zcela unikátní klobouk v ruce, je tajemství kreativity, radosti, kterou nechci zbavit sami  Takže, pokud jste připraveni zopakovat tuto zkušenost pletení čepice s ušima a kravatu se klobouk s načechrané bílé horní a uši, stejně jako já, budete potřebovat:

70 g tuku bílé příze (vlna akryl) a 50 gramů chlupaté příze tráva bílé paprsky 6  Nejprve musíte počítat počet smyček na základě tloušťky příze a objemu hlavy. Dostal jsem 85.  Potřebujete bílých nití svázat gumy blade výška 8 cm pak plést trávy a platí podvazku, jako tráva pletené tvrdší než ostatní nitě.

Provyazyvaem 4 řady obličeje smyček a začít pokles o 8 smyček v každé řadě rovnoměrně. V posledních několika smyček mohou být sbírány jehlou.  Pak se pletl uši a zadní kryt (který je nad krkem), jsou pletené dohromady. Obdrží 50 smyček bílé příze a svázat gumičkou 2 cm

Po průměru 12 smyček blízko. 19 smyček z jedné strany na odstranění pin.  Na druhé straně 19 smyček dále podmiňují gumičkou.  Provyazyvaem 2 cm bílé nitě, pak se střídají ve 2 řadách bílých 2 řádky příze trávy. Takže pletené 15 cm pak je třeba odečíst okraji uší, aby jejich kypré. V prvním řádku pleteniny s obou okrajích dvě smyčky společně v příštích třech smyčky dohromady.  Potom zavřete zbývající sv.

Pak už jen plést druhé oko.  Šít horní a dolní čepice s ušima.  Vázání háčku tyče bez yo Všechny čepice na okraji ve dvou řadách. Pak můžete připojit do šálku trávy květina a šít je na uších s korálky nebo perleťovými knoflíky.

Tady jsou klobouky s ušima, propojený stejný systém, ale v různých barvách. Tóny příze hodně trávy mohou být kombinovány v neočekávaných barevných kombinacích nebo zvolit tón v tónu.  Jeden z mých Reader Irina Filatova z Rigy, pletené čepice pro svou dceru na mém popisu a laskavě mi poslal obrázek klobouk.  Hat dopadlo o něco odlišné, ale velice roztomilé!

Dcera Irene žije daleko a ona byla fotografována v tomto klobouku. Myslím, že čtenáři by také bylo zajímavé vidět obrázky klobouků a zjistit, co přesně se změnilo v modelu Irina.  Zde je to, co píše, byla pletení klobouk: Pletení začal s ušima podvazek, pak se mírně zaoblené směrem k týlu a čepici. Všechny smyčky shromážděné na jednu jehlu a pletené korunu, střídavě podvazky a plátna.

Základem je. Pak jsem svázaný háček na okraji hlavy a vlákna trávy * *.  Tak, v tomto provedení, čepice se shodují s celou-kroennymi uši, ještě pohodlnější než můj. Kromě toho, Irina navíc ozdobena třásněmi pom-a klobouk se pro uši řetězce (v zimě je velmi cenná!)

Díky Irina pro více nápadů a fotografie!  Byl jsem velmi potěšen, že někdo jiný přijde vhod, podle mých zkušeností. Na základě materiálů, TVOE-uvlecheniya.ru

čepice, pletené čepice, pletené elastické, yo, pletené schéma, yo