o pletení

 

Chceteli propojit čepici

Chcete-li přiřadit klobouk pletená čepice

Chcete-li připojit společné zemědělské politiky, je třeba:  a dokončit náš pletení, pracovní maskovaný ocas nití ve tkanině čepice.  Volba pracovní materiály pro své klobouky. Předtím, než začneme plést, pojďme na chvíli diskutovat o příslušenství, které musíme udělat. Začneme tím, že diskutuje příze, kterou byste měli zvolit.

Některé druhy příze vhodnější než ostatní, aby se lépe propojit své první společné zemědělské politiky. Pokud jste začátečník, možná byste se měli vyhnout, jako jemné příze, jako je tento. Používáte-li objemové nebo česaná příze, bude lépe vidět jejich panty, a obraťte se na šátek o něco rychleji. Hmotnost vláken je obvykle uvedena na štítku cívky, přečtěte si to zjistit hmotnost zvolené příze.

Česaná příze výnosy na 5 ok na palec pletací příze a objem - 4 (nebo méně) smyčky palce. Pro teplé zimní čepice vlasy - to je nejlepší volba.  Pokud si nepřejete, aby plést z vlny, můžete také propojit své čepice bavlněné příze větší pohodlí, což není tak moc natáhnout jako vlna, a ne tak teplé.

Pokud používáte objemné příze, budete potřebovat 125 - 200 yardů nití si klobouky, ale pokud chcete česaná příze - 150 - 300 yardů.  K tomu používáme kruhové čepice paprsky velikost 10 (na poměry amerického systému opatření) o délce 16 palců.

Existuje několik různých způsobů, jak plést čepice kolem, ale dnes se zaměříme na pletení je snadné a jednoduché modely čepic, těsný těsně hlavou, s klopu spony, jako je tento.  Budete také potřebovat markery smyček tak, aby ke sledování určitých smyček při pletení. Pokud se nemáte značky smyček, můžete je nahradit špendlíky nebo kousky příze jiné barvy. Pozor!

Jako začátečník byste si mohli myslet, že prostě měřit hlavu a pak jemně skóre kolem prstenu smyčky, než pracovat na výpočty rozsahu, a to omezí požadovanou velikost.  Samozřejmě, můžete zkusit to, ale na riziko: Vaše klobouk může být malé, jako dítě, místo toho, klobouk nebo budete mít kbelík, který se utopí své hlavy ... Nejlepší způsob, jak změřit své hlavy tak jste si jisti, že klobouk je pro vás, je změřit jeho velikost v palcích, pak se ti paprsky, , a to při které přízi, ze které chcete svázat a kravatu malá ukázka spočítat, kolik smyček je ve palce.

Jinak to je voláno měřítku.  Nyní množí měření, převzaté z obvodu hlavy, počet smyček na palec délky, a dostanete počet smyček, které je třeba nejprve najmout si klobouky. (Příklad: vynásobit 21 palců od 4 smyčky / palec se rovná 84 smyček).  Možná budete chtít kolem toho vyplývající počet smyček na nejbližší číslo, které může být snadno dělitelné 8 je pro vás jednodušší snížit smyčky.

Zaokrouhlení dolů je lepší než zaokrouhlit nahoru, protože víčko je mírně menší úsek v čase a bude tak akorát, a SZP je trochu spadne, když úsek.  Nyní jste připraveni na pletení. Zadejte paprsky počet smyček, které jste právě počítá.  Pokud nechcete obtěžovat si sednout a udělat výpočty, neříkejte pak, že jsme vás nevarovali!

Nyní je potřeba připojit smyčku skončit v prvním kole, jak je uvedeno. Dávejte pozor, abyste Kink, nebo se váš smyčky, protože pak to nebude opravit, a pak se bude muset rozpustit a začít od začátku pletení. Pokud jste ještě nikdy nedělal, byste si měli přečíst naši výukových videí na pletení kruhu. Nyní, jen aby pletení obličeje smyčky v kruhu.

Úžasné kouzlo pletení v kruhu je, že budete i nadále plést, je počáteční výhodu na filmu sám zkroucený, tvořící pravý okrajem klopy nás klobouky. Hustší hrany film bude vyžadovat zvláštní pár centimetrů pletení na klobouku se ukázaly být příliš krátká. Když propojíte tkaniny 6-7 palce na délku, zkuste si klobouk.

Pokud to bude zdát krátká, dále plést, ale když jeho délka vám vyhovuje, že je čas sundat dobře si smyčku. Pokud se to zdá příliš dlouho, stačí utáhnout trochu klopě klip, čeho bát.  Do poklesu smyčka není příliš těžké, ale pokud jste ho ještě neviděli naše instruktážní video na toto téma, měli byste si odpočinout od práce a vidět, než budete pokračovat v pletené klobouk.

V průběhu pletení další značky řadě místo smyček každých 8 sv.  Dovyazhite až poslední 2 smyčky před značku a do poklesu. Mějte dělat stejnou věc na celé řadě záhlaví.  Mějte dělat smyčky pokles před každým značky v každém řádku smyčky, pokud dovyazhite na horní části čepice. Vzhledem k tomu, odčítání smyček, všimnete si, že otvor v horní části klobouku, je stále méně a méně.

Při práci prostoru je příliš blízko k pohodlí pletení, můžete opatrně vytáhněte flexibilní část kruhového paprsky látky pletení, sběru pracují v malých záhybů, jak je uvedeno.  Dokončení horní víčko. Když na levé straně jen 4 smyčky paprsky mohou být řezání závitů příze.

Nyní se látací jehlu nebo háčku a tahem příze přes tento ocas zbývající 4 smyčky o průběhu pletení, zpřísnit díry a získat kompletní horní víčko.  Háčku tahat za ocas příze do klobouku, odříznout přesahující, takže 6 palců na délku a jsou vetkány do struktury čepici zevnitř.  Win! Zde máte klobouk!

GRATULUJEME! Na základě materiálů, pepita.ru

smyčky, pletené čepice, hák, klobouk, pletací jehlici