o pletení

 

Čepice s ušima

Červená Karkulka s ušima yoTo klobouk hodí přesně na obvod hlavy, výška horní části čela, krku a uší. V této zimní čepice budou pohodlné pro starší lidi. Pro off-sezonu může vázat čepici přes Glamour styl pletení punčoch nebo světle aktuálních informací. Pletení paprsky Klobouky s ušima. Začínají plést s ušima, zadáním paprsky 3 smyčky. Pak se v každém řádku přidat na osobním po obou stranách dvě smyčky. Obruba řádky bez provyazyvayte růstu.

Tak Knit až do šíře oka nebude rovnat až 14 smyček. Jen tie druhé oko. Strohý jak ucho smyčky připojení vzduchu, zvedl požadovaný počet smyček v týlní a čelní části. Smyček s kulatým uší, připojit a kravatu 10-12 cm, pak rozdělit smyčky 8-10 jednotek a na konci každé části odnést na smyčku na každém konci řádku. Zbývajících 16-20 smyčky vyzvednout na jehle a zatáhněte pevně dovnitř.

Edge klobouky tie háčkování jednou řadou sloupů bez yo nebo krajky. Tyto klobouky mohou být zdobeny pletené šňůry v podobě stuh, nebo velké, mohou být propojeny, a dvě dlouhé uši, jako šátek. Speciálně pro vás, P. Úplet s radostí materiálem hobby-rukodelie.ru

Související příspěvky:
  1. pletené plavky
  2. Pletené botičky - dítě je první boty

smyčky, pletení, yo, pletení, jo, mluvil