o pletení

 

Pletení čepice háčkovaná

Pletené čepice háčkování. Část 1 bude vyprávět o obecné principy pletení, háčkování klobouky. S tímto materiálem můžete svázat SZP v jakékoli formě. Nejjednodušší způsob, jak začít s háčkování pletací klobouky vrcholu. Chcete-li určit velikost čepice, změřte obvod hlavy. K tomu, aby krejčovským metrem vodorovně na čele nad očima a na krku.  Vytáhněte kazetu pevně. Jak pletená čepice s korunou. Nejprve jsme se spojit kruhu. 1. Rozsah sloupců bez yo (RLS).

Pokud si pletl kruhu SC a pak začít s pletením 3-EP. Pak se v poslední smyčce háku pletené 6 sc. Pletené čepice háčkovaná čepiceDalší, pletení je kruh ve spirále, s přidáním 6 sc v každé řadě. Sehma 1. 2. Kruh silných tyčí.  Jak skloubit solidní barů najdete v sekci. Pletení začíná 4-VP, který uzavírá kruh polustolbikom.

Provést 2 EP pro zvedání a vázání, připojení vnitřní kroužek s VP 7 stabilnější sloupce se smyčkami zvýší osm pevných pilířích. Zavře několik polustolbikom a znovu udělat smyčku výtah. Další, pletený, přidávat do každého řádku z 8 pevných pilířích.  3. Podmínky sloupce 1 yo (S1N). Pletení začít s 5-LP, které uzavírá kruh polustolbikom.

Provést 3 EP pro zvedání a vázání, upevnění uvnitř kroužek z EP 11 dalších S1N se zvedací smyčky 12 bude S1N. Zavře několik polustolbikom a znovu udělat smyčku výtah. Další, pletenina, dodává v řadě a 12 S1N. Graf 2. Způsoby provedení zvýšení pletení, háčkování klobouky.

Pletací paměti mohou být rozděleny do klínů počtem sloupců v prvním řádku. To znamená, že pro RLS je 6 klíny, pro pevné tyče je 8 klíny, a S1H je 12 klínů.  Zisk je možné provést několika způsoby, které dají různé formy dna. Pokud budeme hrát získat nad sebou, pak se toto místo bude vyrábět viditelný kout a místo toho kruhu polygon. Ale pro SZP někdy poskytne další možnosti.

1. Zvýšení vždycky v posledním sloupci klínu. V tomto případě jsou získány symetrické klíny s patrnou linií mezi nimi roste.  2. Zvýšení vždy provést první sloupec klínu. Bude možné získat symetrické klíny, zakřivený mírně vpravo, s nápadnými roste přes linie z nich.

3. Zisk hrát v každém klínu tak, že nejsou umístěny nad sebou. Nejjednodušší způsob, jak posunout zisk provyazyvat 2 sloupce ve smyčce bezprostředně po zisku v předchozí řadě. V tomto případě dopadne byt kruh bez viditelného okraje.  Zdroj: Journal of Mod. Na základě materiálů, www.liveinternet.ru

Související příspěvky:
  1. háčkování
  2. pletené plavky

pletení čepice, klobouky, yo, yo