o pletení

 

Jiného tvaru klobouku

Klobouky a čepice zejména v oblasti - to je část našeho šatníku, které nosíme po celý rok. Koneckonců, můžete připojit jako teplá čepice na zimu, a panamku na léto. Vše závisí na toho, co jsme příze plést a za jakým účelem: teplo v zimě, nebo chránit před sluncem. Hustý vzor je vhodný pro teplé šály a pletivo nebo prolamované Pro lehké letní klobouky panama nebo. V tomto článku jsme vybrali své čepice, které jsou vhodné na jaro.

Vzhledem k tomu, že je čas na vaření jarní šatník a unavený nudné zimě, chci jasné barvy a jarní květiny.     To je právě zakotvena v naší čepice. Milovník háček, víte, že s tímto malým zázrakem, můžete přiřadit různé tvary klobouků. Jedná se o malý a těsně padnoucí čepice, barety, čepice, klobouky s earflaps, jeho čepice, klobouky s malými pole, jak jen můžete a velkou.

Vyberte si ten, který vás baví, a budete šťastní. Všechny klobouky v naší sbírce jsou uvedeny s popisem programů, a na konci každého obrázku je slovo nebo popis Pletací vzor, kliknutím na slovo v novém okně se otevře popis modelu. Takže první jasný a pozitivní, skladby již na jaře módě, ale v zimě dost teplo a nebude vám zmrznout.

Další model, malý a není složité, ale podívejte se, jak původní malované.     Další jasné v tomto okamžiku, doplněný šátkem, který je také spojena velmi krásná čepice, ale je to jen podobného režimu. Další model - s několika oblastí. Myslím, že v čepici vytváří obraz romantické dívky. To je vhodné i na zimu. Pro kompletní, můžete přiřadit palčáky a řízení právě na jaře.

Další soubor, ale více v barvách podzimu.     Další jasné SZP a model nyní na vytápění vaší fantazii (jsou bez popisu). Na základě materiálů, kruchcom.ru

Související příspěvky:
  1. šaty

vezme klobouk, pletení schéma, delikátní