o pletení

 

Jak skloubit trvá

Jak pletené čepice se

Existuje několik docela obyčejná forma Klobouky: baret  Typ fez nebo lebky, čepice, čepice kolo a prodloužené čepice.  Jak plést baret.  Pokud jde o vytvoření formuláře je nejjednodušší práce. Za prvé, FIT kruhu, jehož průměr je asi 27 až 35 cm

Tato hodnota závisí na tom, formulář, který chcete, aby se s, stejně jako móda. Po této řady pletené barety ve výšce 1 až 5 cm v rozsahu od výšky linka také velmi závisí na formě baret.  Vezme-li se oblékl se, ploché části složit a vytvořit objem v brankovišti. Větší část bytu baretu, tím větší je objem.

Po ploché části dolní části záznam, který místo toho se zvyšuje záznam prosince  Na konci práce je dána montáž. Trvá, musí být pevně sedět na hlavě.  Fez čepice typu nebo lebky.

Pro takovou čepici shodují s tradičním rozsahu zvýšení. Na rozdíl od baret průměru kružnice definována velikostí čepici.  Za prvé, sundal si změřit obvod hlavy, najít poloměr kruhu, připomínající vzorce: Obvod = 2/Pi * R. Pak, když velikost čepice je 56 průměr kruhu být 16-17 cm od světla stretch Jersey.

To je, když pletení nejjednodušší druh čepice nebo fez čapka spojovat první kruh o průměru 17 cm pak přejít na ploché části pletení čepice bez roste. Výška této části je obvykle určeno montáž v průměru někde 12-14 cm  Hat kolo čepice.

Chcete-li získat spodní části zaobleného tvaru, je průměr původní kruhu vzít menší, tj. 10-12 cm Potom, aby si správnou velikost SZP bude muset uvázat na několik řádků, které dají zaokrouhlení dolů.

Když pletení kruhu sc v každém řádku se přidá 6 sc (při pletení S1N S1N 12), při pletení prostřední část, můžete přidat rovnoměrně v řadě na 3 SC (6 S1N), nebo alternativní řádky a řádky bez doplnění 6-doplňky (pro 12-S1N doplňky). Propojením může několik z těchto sérií je vidět, že SZP se začíná rýsovat.  Přidáte-li do  Dvakrát měř a EDGE čepice, můžete získat velikost čepice.

Na okraji Délka ve složeném stavu tohoto formuláře by měla být asi 27 cm (2 cm by měly být ponechány na úseku Jersey). Další pletené Zobrazit kole se zvyšuje, aniž by přesně to výška, která je potřebná pro tento model (12-14 cm).  Protáhlý čepice čepice.  Tato forma krytky lze získat dvěma způsoby. Můžete spojit řadu s tradičním zvýšení počtu v každé řadě: pro RLS je 6 růstu, pro 12 S1H růstu. Průměr kruhu, aby se méně, to je, 6,9 cm

Pak se dostat správnou velikost SZP bude vázat více řádků, zaokrouhlování.  To může být střídavě s řadami povolenek, a bez nich, nebo si polovinu počet se zvyšuje v každé řadě.  Ve druhém způsobu pletení pletení lze provádět v kruhu, což je méně růstu v řadě od začátku pletení. Pro RLS je 5 zvýšení, a S1N -10 růstu v každé řadě.

Například provedení zisk za sebou, pletená čepice na míru.  Forma spodní současně se získá jako dané od začátku a na rozdíl od předchozí metody je obtížné změnit.  Zdroj: Journal of Mod. Na základě materiálů, kru4ok.ru

čepice, baret, pletení